Menu
 

Ķekavas novada pašvaldība izsludina Ziemassvētku rotājumu konkursu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Ķekavas novada pašvaldība Foto - Ķekavas novada pašvaldība

Ceturto gadu pēc kārtas Ķekavas novada pašvaldība rīko Ziemassvētku rotājumu konkursu “Uzmirdzi Ķekavas novadā”, kurā līdz 23. decembrim aicina novada iedzīvotājus un vietējos uzņēmumus pieteikt Ziemassvētku tematikai atbilstoši izrotātus objektus.

Kā informēja novada pašvaldībā, Ziemassvētku rotājumu konkursā “Uzmirdzi Ķekavas novadā” pieteiktie konkursa objekti tiks vērtēti piecās kategorijās:  individuālās dzīvojamās mājas un to pagalmi; daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoni, lodžijas un logi; uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu ēkas un to piegulošās teritorijas; uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu logi un skatlogi un Ziemassvētku egle.

Visi pieteikumi pretendēs arī uz papildu nominācijām – vērtēšanas komisijas specbalvai un nominācijai “Iedzīvotāju simpātija”.

Dalībniekus aicina iesniegt vienu fotogrāfiju ar izrotāto svētku objektu, kas tiks izmantota nominācijas “Iedzīvotāju simpātija” interneta balsojumam un papildus līdz piecām fotogrāfijām, kas parāda rotājumus no dažādiem skatupunktiem, ļaujot caur bildēm apskatīt dekorāciju krāšņumu.  Fotogrāfijas var sūtīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Janvāra sākumā pieteiktos objektus apskatīs un novērtēs konkursa vērtēšanas komisija diennakts gaišajā vai tumšajā laikā atkarībā no pieteikumā norādītā rotājumu eksponēšanai paredzētā diennakts laika. Savukārt nominācijas “Iedzīvotāju simpātija” uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā – par savu simpātiju varēs nobalsot pašvaldības mājaslapā, kā arī “Facebook” lapā.
Pēc rezultātu apkopošanas konkursa uzvarētāju saraksts tiks publicēts pašvaldības informācijas kanālos, kā arī par to informēs uzvarētājus personīgi. Kopējais balvu fonds ir 2000 eiro. Naudas balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā vērtēšanas kategorijā un papildu nomināciju uzvarētāji, savukārt “Iedzīvotāju simpātija” iegūs pārsteiguma balvu.

Pieteikties konkursam var līdz 23. decembra plkst. 12.00,  ievietojot pieteikumu, kādā no slēdzamām pastkastītēm pie pašvaldības Klientu apkalpošanas centriem Ķekavā, Baložos vai Daugmalē  vai arī nosūtot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Konkursa nolikums un pieteikuma anketa pieejama pašvaldības interneta vietnē www.kekavasnovads.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.