Menu
 

Ļaundari Vangažos izpostījuši caurteku uz Vidzemes šosejas; remontdarbu izmaksas var sasniegt 50 000 eiro

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Valsts ceļi Foto - Latvijas Valsts ceļi

Uz Vidzemes šosejas (A2) Vangažos 8. decembra vakarā ļaundari ir nodedzinājuši  zem pamatceļa esošās ūdens novades sistēmas caurteku. Saskaņā ar sākotnējo bojājumu apskati, caurteka ir neatgriezeniski bojāta vismaz sešu metru garumā un skar šogad atjaunotā autoceļa bremzēšanas joslu uz brauktuves Rīgas virzienā. VSIA “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Rīgas nodaļa ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu par ļaunprātīgas dedzināšanas aktu.

Kā informēja LVC, speciālisti ir apsekojuši bojājumus, un konstatēts, ka tie ir diezgan plaši. Lai tos novērstu, var būt nepieciešama visu ceļa konstruktīvo kārtu atjaunošana, proti, ceļa pārbūve šajā konkrētajā vietā. Iespējamās remontdarbu izmaksas var būt līdz 50 000 eiro. Izmaksas tiks precizētas pēc tam, kad caurteka tiks apsekota no iekšpuses ar vadāmu iekārtu.

Patlaban bojātā vieta ir norobežota ar vadstatņiem un ceļa zīmēm. Bojātais caurtekas posms ir demontēts, ir ievietots pagaidu caurtekas posms, piebērta grants, lai aizpildītu iebrukušās vietas. Caurteka tiks regulāri apsekota, līdz bojājumi tiks pilnībā novērsti. Nepieciešamības gadījumā satiksmes organizācija tiks veikta arī ar papildu ceļa zīmēm un signālugunīm.

Caurtekas un šosejas bojājumi šajā gadījumā neattiecas uz garantijas darbiem, tāpēc remontdarbiem tiks veikts iepirkums. Remontdarbus būs iespējams veikt nākamgad pavasarī, kad iestāsies atbilstoši meteoroloģiskie laika apstākļi, vēsta LVC Komunikācijas daļā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.