Menu
 

Pasažieru pārvadātāja "Galss buss" autobusi no nākamās nedēļas kursēs pēc svētdienas grafika

  • Autors:  LETA
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Sakarā ar būtisku pasažieru skaita kritumu līdz ar ārkārtējās situācijas ieviešanu no 28.decembra uz nenoteiktu laiku SIA "Galss buss" apkalpotajos maršrutos autobusi kursēs saskaņā ar svētdienas kustības grafiku, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

Izmaiņas gaidāmas maršrutā Rīga–Salaspils, Rīga–Silakrogs–Zaķumuiža–Ropaži, Rīga–Silakrogs–Zaķumuiža–Ropaži–Kākciems, Rīga–Saurieši–Upeslejas, Rīga–Upeslejas–Saurieši–Jauncekule–Cekule, Rīga–Saurieši–Salaspils, Rīga–Saurieši–Jauncekule–Cekule un Salaspils–Daugavas muzejs–TEC-2–Saulkalne.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Galss Buss" pērn strādāja ar 2,269 miljonu eiro apgrozījumu un 27 410 eiro zaudējumiem. Kompānija reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 5520 eiro. Uzņēmums pieder Artūram Graudiņam (13,3%), Allai Ļešņevskai (43,3%) un Sergejam Ļešņevskim (43,3%). Kompānijas patiesie labuma guvēji ir Ļešņevska un Ļešņevskis.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.