Menu
 

Valsts centrālajā daļā daudzviet apledojuši autoceļi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Uz galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Valsts centrālajā daļā, kā arī Latgalē un Vidzemē pirmdienas rītā izveidojies apledojums, ziņo “Latvijas Valsts ceļi” (LVC). Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 56 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

LVC aicina autovadītājus plānot papildu laika ceļam, rēķinoties, ka līdz nokļūšanai galamērķī būs nepieciešams ilgāks laiks.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem Pierīgā novērojami uz Tallinas šosejas (A1) posmā no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam (Saulkrastu apvedceļam); uz Siguldas šosejas (A2) posmā no Rīgas līdz Vangažiem; uz Rīgas apvedceļa (A4) posmā no Baltezera līdz Saulkalnei; uz Rīgas apvedceļa (A5), posmā no Salaspils līdz Babītei; kā arī uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Rīgas līdz Skrīveriem.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Cēsu, Jelgavas, Ludzas, Madonas, Ogres, Rēzeknes, Talsu, Valkas un Valmieras apkaimē.   

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.