Menu
 

Ķekavas novadā pārceļ nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņus

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - pixabay.com Ilustrācija - pixabay.com

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju  ceturtdien Ķekavas novada domes ārkārtas sēdē tika nolemts pārcelt  nekustamā īpašuma nodokļa trīs 2021. gada apmaksas termiņus – no 31.marta uz 17.maiju, no 17.maija uz 15.jūliju, kā arī no 16.augusta uz 15.septembri.

Kā informēja novada pašvaldībā, turpinoties ārkārtas situācijai, atsevišķām mājsaimniecībām, kuras šobrīd ir nonākušas finansiālās grūtībās saistībā ar būtiskajiem ierobežojumiem tautsaimniecībā, varētu rasties grūtības veikt nodokļu maksājumus, tādēļ nolemts pārcelt uz vēlāku laiku pirmos trīs nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksas termiņus.

Pārceļot pirmā, otrā un trešā NĪN maksājuma termiņus uz vēlāku laiku, tiek nodrošināta iespēja veikt NĪN maksājumu par gada 1., 2. un 3. ceturksni bez papildu uzrēķina.

Ķekavas novada domē atgādina, ka nekustamo īpašuma nodokli ir visērtāk nomaksāt attālināti – internetbankā vai portālos www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai.

Ja iespējas NĪN apmaksu veikt elektroniski nav, klātienē maksājumus šobrīd var veikt jebkurā  “Maxima” veikalā. Savukārt pašvaldības klientu apkalpošanas centros šī iespēja tiks nodrošināta līdz ko valstī spēkā esošie ierobežojumi to ļaus.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.