Menu
 

Ekspluatācijā nodota Carnikavas novada pirmsskolas izglītības iestādes “Piejūra” ēka

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Carnikavas novada pašvaldība Foto - Carnikavas novada pašvaldība

Pabeigta un nodota ekspluatācijā pirmsskolas izglītības iestādes “Piejūra” ēka Carnikavas novadā. Ēkas trīs stāvos izbūvētas 11 grupu telpas, plaša sporta zāle, mūzikas nodarbību zāle un kabineti atbalsta personālam, liecina informācija novada pašvaldības interneta vietnē.

No šā gada maija sākuma līdz 2021. gada 1. septembrim jaunajā pirmsskolā pakāpeniski tiks uzņemti 210 mazie carnikavieši un ādažnieki no pusotra līdz sešu gadu vecumam. Jau maijā durvis vērs sešas bērnu grupiņas. Darbu 47 profesionālu darbinieku kolektīvā turpinās gan esošais bērnudārza personāls, gan konkursa rezultātā izvēlētie speciālisti.

Kā vēsta pašvaldība, veidojot bērniem drošu, funkcionālu un izglītojoši attīstošu vidi, sadarbībā ar pedagogiem un tehnisko personālu norit telpu laikmetīga aprīkojuma un metodisko mācību materiālu iegāde. Lai nodrošinātu bērnu labsajūtu, adaptāciju un harmonisku attīstību, divās pirmsskolas telpās paredzēts ierīkot sajūtu un smilšu istabu sensorajām nodarbībām.

Domājot par darbinieku profesionālo labsajūtu, liela vērība pievērsta efektīvas darba vides iekārtošanai, kā arī tai nepieciešamā IT aprīkojuma iegādei. Atjaunotajā ēkā ir lifts un nodrošināta vides pieejamība. Pagalmā ierīkots plašs rotaļu laukums ar daudzveidīgām atrakcijām un nojumēm, tās rotaļu laikā pasargās bērnus no lietus un spožiem saules stariem.

Pirmsskolas ēka apvienojumā ar blakus esošo mežu dos iespēju bērniem aktīvi kustēties, apgūt prasmes un izzināt plašo pasauli dabas pedagoģijā, četru gadalaiku un latvisko dzīvesziņu gadskārtu ritumā, norāda pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.