Menu
 

Aprīļa vidū Jūrmalā sāksies Spodrības mēnesis

  • Autors:  LETA
Foto - jurmala.lv Foto - jurmala.lv

No 12.aprīļa līdz 14.maijam Jūrmalas pilsētas pašvaldība rīko Spodrības mēnesi, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Spodrības mēneša laikā iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas nodot gan lielgabarīta atkritumus, gan arī bioloģiski noārdāmos atkritumus - savāktās lapas, zāli.

Atkritumu izvešana iepriekš jāpiesaka no 12.aprīļa līdz 23.aprīlim.

Jāņem vērā, ka lielgabarīta atkritumus un bioloģiskos atkritumus bez maksas varēs nodot tikai tie Jūrmalas iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar atkritumu apsaimniekotāju SIA "Clean R" par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. 

Arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki varēs individuāli pieteikt savu lielgabarīta atkritumu izvešanu, piesakot jānorāda uzņēmuma nosaukums, kas ir mājas apsaimniekotājs.

Iepriekš pieteiktos lielgabarīta un bioloģiski noārdāmos atkritumus SIA "Clean R" savāks un aizvedīs no 26.aprīļa līdz 12.maijam. Atkritumu izvešanu kontrolēs pašvaldības Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar pašvaldības policiju, kuras uzdevums ir uzraudzīt neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.

Kā norāda pašvaldība, lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus to izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles, to daļas u.c.

Bioloģiski noārdāmie atkritumi ir savāktās koku lapas un zāle. Iedzīvotājiem tie jāieliek vienreizlietojamos atkritumu maisos, ne lielākos par 100 litriem. Maisi rūpīgi jāaizsien. Maisus nedrīkst pārpildīt, lai paceļot tie nesaplīstu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.