Menu
 

No 1. septembra Jūrmalā autobusi kursēs pēc rudens–ziemas kustības grafika

  • Autors:  Apriņķis.lv
No 1. septembra Jūrmalā autobusi kursēs pēc rudens–ziemas kustības grafika Jūrmalas pilsētas pašvaldības arhīvs

Sākoties jaunajam mācību gadam, no 1. septembra atsevišķos SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” (JAS) apkalpotajos maršrutos Jūrmalā tiks veiktas izmaiņas: darba dienu rītos autobusi kursēs biežāk – būs samazināts rīta reisu kustības intervāls.

4. autobusa maršrutā “Bulduri – Slokas stacija” darba dienu rītos, no plkst. 7.00 līdz 8.00 tiks palielināts reisu skaits. Ņemot vērā lielo pasažieru skaitu šajā maršrutā, autobusi kursēs vidēji ik pēc 8–10 minūtēm. Izmaiņas veiktas arī 4. maršruta autobusu kustības sarakstā brīvdienām.

Pasažieru ērtībām 5. maršruta “Bulduri – Ķemeru stacija” kustības saraksti darba dienās un brīvdienās tiks saskaņoti ar 4. maršrutu. Nelielas izmaiņas veiktas arī 3. autobusa maršruta “Bulduru stacija – Valteri – Kauguri” brīvdienu kustības sarakstā – pēdējo reisu izpildē.

Pārējos maršrutos autobusi kursēs tāpat kā līdz šim. JAS aicina pasažierus pievērst uzmanību gaidāmajām izmaiņām, kas stāsies spēkā ar 1. septembri. Ar jaunajiem kustības sarakstiem jūrmalnieki varēs iepazīties pieturvietās no 24. augusta un JAS mājaslapā sadaļā “Kustību saraksti”.

1 komentārs

  • Sanita
    Sanita Pirmdiena, 23 Septembris 2019 11:58 Komentāra saite

    Pie nelielām izmaiņām gan nesauktu 6 maršruta izmaiņas, ko varēja pieturvietās uzrakstīt vēl vecāka gada gājuma vismaz cilvēkiem- kurs nu par tadu sevi vēl uzskata. Bet nekreņķējiet- daudziem vecākiem par mani pate pastāstīju.
    Vēlreiz aktuālais lietus laika jautājums- vai un kad ir vai nav iespējams sabiedriskā autobusā ienest un pārvietoties ar riteni mūsu jaukajā sportiskajā Jūrmalas pilsētā? Vai ja es vēlreiz (kā toruden) izmirkusi gribēšu apstākļu spiesta tikt līdz Slokai no Mellužiem (par piemēru)- man tas šoferis, ko nesen redzēju atkal pie stūres- skaidrā nesieviešu un tradicionālā Jūrmalas valodā pasūtīs- aizsūtīs uz dzelzceļa pusi( sevišķi pēc mana drba dienas beigām, kur daudzi cilvēciņi bieži iekāpj-veikals saucas, ja kas). Pamatā šoferīši ir labi miera mikas vai neitrāli, bet ja nu kas-riteni mājās atstāt?!?

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.