Menu
 

Pašvaldību vēlēšanu rezultāti Pierīgas novados Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv/CVK
Ilustrācija - CVK Ilustrācija - CVK

Centrālā vēlēšanu komisija apkopojusi provizoriskos datus par vēlēšanu rezultātiem astoņos jaunveidotajos Pierīgas novados. Informācija laika gaitā tiek papildināta un precizēta.

Ādažu novads (15 deputātu vietas, 7 saraksti, 111 kandidāti)

Kandidātu saraksts Rezultāts (%) Vietas domē Ievēlētie deputāti
Latvijas Reģionu apvienība  44,36  6 Māris Sprindžuks, Kerola Dāvidsone, Valērijs Bulāns, Kristīne Savicka, Karina Miķelsone, Ieva Roze
Latvijas Zemnieku savienība  24,17  4 Daiga Mieriņa, Genovefa Kozlovska, Gatis Miglāns, Raivis Pauls
“Kustība “Par!””, “Jaunā Vienotība”  6,60  1 Sniedze Brakovska
“Saskaņa”  6,78  1 Jānis Leja
KPV.LV  0,69  0  
Jaunā konservatīvā partija  11,23  2 Imants Krastiņš, Arta Deniņa
Latvijas Zaļā partija  5,58  1 Gundars Bojārs

Ķekavas novads (19 deputātu vietas, 10 saraksti, 197 kandidāti)

Kandidātu saraksts Rezultāts (%) Vietas domē Ievēlētie deputāti

“Latvijas attīstībai”, “Izaugsme”

21,93  5 Juris Žilko, Gatis Līcis, Rihards Gorkšs, Edgars Brigmanis, Ineta Romanovska

“Saskaņa”

 3,68  0  

Latvijas Zaļā partija

 3,55  0  

Jaunā konservatīvā partija

 4,81  1 Andris Vītols

“Vienoti Latvijai”

 4,33  0  

Latvijas Zemnieku savienība

 11,97  3 Aigars Vītols, Voldemārs Pozņaks, Dace Cīrule

Latvijas Reģionu apvienība

 16,91  3 Inese Jēkabsone, Karina Putniņa, Mārtiņš Logins

NA “VL-TB/LNNK”, Vidzemes partija

 8,31  2 Valts Variks, Kristīne Legzdiņa

“Progresīvie”

 1,38  0  

“Jaunā Vienotība”

 22,63  5  

Mārupes novads (19 deputātu vietas, 11 saraksti, 153 kandidāti)

Kandidātu saraksts

Rezultāts (%) Vietas domē Ievēlētie deputāti

Nacionālā apvienība “VL-TB/LNNK”

 9,46  3 Andris Puide, Oļegs Sorokins, Rēzija Kalniņa

“Progresīvie”

 3,42  0  

Partija “Alternative”

 0,71  0  

Jaunā konservatīvā partija

 4,47  0  

Latvijas Reģionu apvienība

 27,46  5 Andrejs Ence, Jānis Lagzdkalns, Ira Dūduma, Līga Kadiģe, Uģis Šteinbergs
 Latvijas Krievu savienība  0,59  0  
 “Saskaņa”  5,04  0  

Zaļo un Zemnieku savienība

 18,56  5 Mārtiņš Bojārs, Jānis Lībietis, Gatis Vācietis, Valdis Kārkliņš, Dace Štrodaha

“Jaunā Vienotība”

 8,17  2 Nikolajs Antipenko, Normunds Orleāns

“Kustība “Par!””

 4,11  0  

“Latvijas attīstībai”

 17,41  4 Aivars Osītis, Guntis Ruskis, Ilze Bērziņa, Jānis Kazaks

Olaines novads (15 deputātu vietas, 7 saraksti, 104 kandidati)

Kandidātu saraksts Rezultāts (%) Vietas domē Ievēlētie deputāti

Latvijas Krievu savienība

 5,65  1 Andris Vurčs

Nacionālā apvienība “VL-TB/LNNK”

 7,81  1 Māris Vanags

“Latvijas attīstībai”

 9,15  1 Aleksandrs Geržatovičs

LSDSP

 55,59  9 Andris Bergs, Līga Gulbe, Ināra Brence, Inta Purviņa, Jānis Kuzmins, Kristaps Kauliņš, Jānis Precinieks, Armands Znotiņš, Deniss Ļebedevs

“Saskaņa”

 10,69  2 Aleksandrs Čmiļs, Oļegs Novodvorskis

Zaļo un Zemnieku savienība

 3,28  0  

“Sadarbība”

 6,57  1 Andrejs Artjomovs

Ropažu novads (19 deputātu vietas, 14 saraksti, 234 kandidāti)

Kandidātu saraksts Rezultāts (%) Vietas domē Ievēlētie deputāti
“Saskaņa” 9,20 2 Ludmila Vorobjova, Jevgēnijs Sergejevs
“Kustība “Par!”” 8,45 1 Signe Grūbe
Nacionālā apvienība “VL-TB/LNNK” 8,95 2 Haralds Burkovskis, Ritvars Ziedonis
Latvijas Zaļā partija 2,05 0  
Jaunā konservatīvā partija 10,71 2 Renāte Gremze, Irēna Krote
“Ropažu komanda” 3,21 0  
Latvijas Reģionu apvienība 8,49 1 Pēteris Salenieks
KPV LV 0,35 0  
Latvijas Zemnieku savienība 14,29 2 Edgars Treibergs, Jānis Romāns

“Jaunā Vienotība”

 9,44  2 Guntars Kniksts, Hosams Abu Meri

Partija “Stabilitātei!”

 0,95  0  

“Vienoti Latvijai”

 2,44  0  

“Latvijas attīstībai”

 18,90  7 Vita Paulāne, Ainārs Vaičulens, Guntis Kampe, Iveta Vīksne, Daiga Brigmane, Lelde Sturme, Atis Senkāns.

Latvijas Krievu savienība

 1,62  0  

Salaspils novads (15 deputātu vietas, 8 saraksti, 114 kandidāti)

Kandidātu saraksts Rezultāts (%) Vietas domē Ievēlētie deputāti

“Jaunā Vienotība”

 47,25  8 Raimonds Čudars, Malda Caune, Jānis Turlajs, Vera Kalniņa, Valdis Razumovskis, Jana Kolbina-Birzniece, Elvis Ābeltiņš un Raivis Anspaks

Partija “Stabilitātei!”

 4,32  0  

“Saskaņa”

 6,86  1  Ludmila Fedorkova

KPV LV

 1,04  0  

NA “VL-TB/LNNK”, LRA, LZS

 18,29  3 Jānis Nebars, Miks Balodis, Ernests Moisejs

Latvijas Zaļā partija

 17,33  3 Andrejs Svilāns, Zigmārs Zeimulis, Andrejs Jaunkalns

Partija “Alternative”

 3,11  0  

Latvijas Krievu savienība

 1,13  0  

Saulkrastu novads (15 deputātu vietas, 8 saraksti, 108 kandidāti)

Kandidātu saraksts Rezultāts (%) Vietas domē Ievēlētie deputāti

“Saskaņa”

 1,61  0  

“Jaunā Saskaņa”

 0,67  0  

Latvijas Zaļā partija

 26,02  4 Guntis Liepiņš, Normunds Broks, Inta Petrova, Liena Ozoliņa

NA “VL-TB/LNNK”, JKP

 15,38  3 Ervīns Grāvītis, Andris Dulpiņš, Mārtiņš Kišuro

“Jaunā Vienotība”

 4,70  0  

“Latvijas attīstībai”

 14,23  2 Māris Ieklavs, Santa Ancāne

Latvijas Zemnieku savienība

 4,19  0  

Latvijas Reģionu apvienība

 32,33  6 Normunds Līcis, Jurģis Grabčiks, Oksana Vanaga, Raivo Jēkabsons, Toms Turlajs, Raimonds Kalniņš

Siguldas novads (19 deputātu vietas, 9 saraksti, 159 kandidāti)

Kandidātu saraksts Rezultāts (%) Vietas domē Ievēlētie deputāti

KPV LV

 0,78  0  

Latvijas Atdzimšanas partija

 2,33  0  

“Latvijas attīstībai”, Vidzemes partija

 5,14  1 Ivo Bernats

Latvijas Zemnieku savienība

 11,99  2 Jānis Zilvers, Reinis Ādamsons

“Jaunā Vienotība”

 10,09  2 Ina Stupele, Aivars Garančs

Jaunā konservatīvā partija

 2,32  0  

Krimuldas novada partija

 7,74  2 Erlends Eisaks, Ance Pētersone

“Progresīvie”

 3,30  0  

NA “VL-TB/LNNK”, LRA, LZP

 55,77  12 Uģis Mitrevics, Dainis Dukurs, Linards Kumskis, Līga Sausiņa, Eva Viļķina, Kristaps Zaļais, Rūdolfs Kalvāns, Solvita Strausa, Artūrs Caucis, Zane Berdinska, Zane Segliņa, Mārtiņš Zīverts

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.