Menu
 

Rotaļlaukumā Upeslejās uzstādītas divas jaunas rotaļierīces

  • Autors:  Stopini.lv
Foto - Stopiņu novada pašvaldība Foto - Stopiņu novada pašvaldība

Stopiņu novada pašvaldība katru gadu piedalās konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, kuru organizē Sabiedrības integrācijas fonds.

2020.gadā Stopiņu novada pašvaldībai tika piešķirta balva nominācijā “Par īpašu atbalstu jaunajiem vecākiem” 2500 eiro apmērā, kas tika izlietota iegādājoties un uzstādot divas jaunas rotaļierīces rotaļlaukumā Upeslejās – batuts un līdzsvara baļķis.

Rotaļlaukums Upeslejās ir izbūvēts 2020. gādā, izmantojot konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” iegūto naudas balvu 6000 eiro apmērā. Atklājot jauno rotaļlaukumu 2020. gadā, bērni izteica vēlmi pēc vēl papildus rotaļierīcēm, kas arī ir izdarīts.

Par pašvaldības līdzekļiem rotaļlaukumā uzstādīta smilšu kaste un labiekārtota apkārtējā teritorija, ierīkots apgaismojums. Rotaļlaukuma papildināšana ar rotaļierīcēm ir plānota arī turpmāk.

Stopiņu novada pašvaldība pateicas iedzīvotājiem par balsojumu konkursa norisē un konkursa komisijai par augsto pašvaldības darba novērtējumu, veidojot ģimenēm draudzīgus pakalpojumus un vidi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.