Menu
 

Sāk būvēt kanalizācijas sūkņu staciju iepretim brīvdabas muzejam

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - www.rigasudens.lv Foto - www.rigasudens.lv

Šonedēļ uzsākti kanalizācijas sūkņu stacijas Brīvības gatvē 433 pārbūves un kanalizācijas spiedvada Brīvības gatvē izbūves darbi. Būvnieki jau saskārušies ar pirmajiem tehnoloģiskajiem sarežģījumiem, jo teritorijā ir paaugstināts gruntsūdeņu līmenis.

Kā informē uzņēmuma "Rīgas ūdens" pārstāvis Artūrs Mucenieks, projektu plānots pabeigt šā gada beigās. Būvniecības darbus veiks piegādātāju apvienība "ISP & PC", projekta kopējā summa - 1 538 119 eiro.

Kanalizācijas sūkņu stacijas Brīvības gatvē pārbūve un jauna spiedvada izveide nepieciešama, lai nodrošinātu Berģos un to tuvākajās apkaimēs savākto notekūdeņu drošu un videi draudzīgu novadīšanu uz bioloģiskās attīrīšanas staciju "Daugavgrīva".

Projekta realizācijas gaitā tiks izbūvēts kanalizācijas spiedvads no gāzes uzpildes stacijas Brīvības gatvē 438a līdz Juglas kanālmalai ar kopējo garumu 1132 metri. Spiedvads tiks izbūvēts ar horizontāli vadāmo urbšanas metodi, tostarp arī Brīvības gatves šķērsojums un divas spiedvada līnijas zem Juglas kanāla. Tāpat šī projekta ietvaros tiks demontēta esošā kanalizācijas sūkņu stacija un tā tiks uzbūvēta praktiski no jauna, vēsta A.Mucenieks.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.