Menu
 

Remontdarbu dēļ līdz 31.augustam būs ierobežota kustība pa dzelzceļa pārbrauktuvi Garciemā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – pixabay.com Foto – pixabay.com

Lai satiksme pa dzelzceļa infrastruktūru kļūtu vēl drošāka un ērtāka, VAS “Latvijas dzelzceļš” no 24.augusta līdz 31.augustam noteiktos laikos veiks dzelzceļa pārbrauktuves remontdarbus Ādažu novadā, Garciemā.

Kā informē uzņēmumā, remontdarbu laikā pārbrauktuve tiks slēgta no 24.augusta plkst. 20.45 līdz 25.augusta plkst.6.45 un no 25.augusta plkst.20.45 līdz 26.augusta plkst.6.45. Tikmēr no 26.augusta līdz 31.augustam no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 autotransporta kustība tiks organizēta pa vienu joslu. 

"Latvijas dzelzceļa" pārstāvji aicina autovadītājus būt saprotošiem un izvēlēties citus apbraukšanas ceļus, tādējādi izvairoties no iespējamiem sastrēgumiem intensīvajās satiksmes stundās.

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības: AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ Cargo”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ loģistika”. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.