Menu
 

Uz Jelgavas šosejas pie Olaines ieklās eksperimentālo horizontālo marķējumu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Valsts ceļi Foto - Latvijas Valsts ceļi

Trešdien plkst.10.00–14.00 uz Jelgavas šosejas (A8) netālu no Olaines tiks slēgts vienas joslas posms virzienā uz Jelgavu, kurā tiks uzklāti horizontālā marķējuma materiālu paraugi, pavēstīja VSIA “Latvijas Valsts ceļi (LVC) Komunikācijas daļā. Posmā noteikts maksimālā braukšanas ātruma ierobežojums 70 km/h. Ar jauniem marķējuma paraugiem papildinās šā gada jūlijā ieklāto testēšanas joslu.

Izpētes nolūkos uz Jelgavas šosejas nelielā posmā tiek uzklāti pagaidu apzīmējumi ar dažādiem materiāliem vai to kombinācijām. LVC Autoceļu kompetences centra speciālisti, veicot eksperimentālo marķējumu mērījumus, iegūst datus materiālu īpašību pētījumiem reālajos ekspluatācijas apstākļos.

Ceļu horizontālie apzīmējumi ir viens no galvenajiem ceļu satiksmes organizācijas elementiem, un pētījuma mērķis ir atrast reālajiem Latvijas apstākļiem piemērotākos materiālus, metodes un tehnoloģijas, un rezultātā pilnveidot Ceļu specifikāciju prasības ceļu horizontālo apzīmējumu uzklāšanai.

Testa posma sākumā ir uzstādīta informatīvā ceļazīme, pagaidu marķējums neietekmē satiksmes organizāciju un nerada sarežģījumus autobraucējiem, norāda LVC.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.