Menu
 

Līdz 15.septembrim var iesniegt projektu pieteikumus finansējumam sporta pasākumiem Jūrmalā

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Līdz 15.septembrim var iesniegt sporta projektu pieteikumus un pretendēt uz nepieciešamā līdzfinansējuma saņemšanu 2022.gadam Jūrmalai raksturīgu un nozīmīgu sporta pasākumu īstenošanai, un sportistu atbalstam, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Saskaņā ar Jūrmalas pilsētai raksturīgu un nozīmīgu sporta pasākumu, kas Jūrmalā norisinājušies vismaz trīs gadus, līdzfinansēšanas nolikumu, pasākuma īstenošanas laika periods ir līdz 12 mēnešiem no līguma noslēgšanas.

Maksimālā pašvaldības līdzfinansējuma intensitāte jeb līdzfinansējuma apjoms vienam Pasākumam ir līdz 90% no Pasākuma īstenošanai paredzētā finansējuma kopsummas, bet ne vairāk kā 35 000 eiro.

Savukārt līdzfinansējuma piešķiršanas sporta organizāciju, to pārstāvēto komandu un individuālo sportistu atbalstam nolikums paredz, ka atbalsts komandām prioritārajos sporta veidos kā, piemēram, vieglatlētika, peldēšana, burāšana cīņu sports var sasniegt pat 140 000 eiro, bet citiem sporta veidiem un individuālajiem sportistiem atbalsts var būt mazāks.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.