Menu
 

Olaines novada vadība pārspriedusi novadam aktuālus jautājumus ar Saeimas un Rīgas domes deputātiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Pēc Olaines novada pašvaldības domes deputāta Aleksandra Geržatoviča uzaicinājuma Olaines novadā viesojās delegācija no Saeimas un Rīgas domes, lai apspriestu Olaines novadam aktuālus jautājumus un iepazītos ar Olaines novadu.

Kā informēja tikšanās iniciators, vizītē piedalījās Saeimas deputāti Viesturs Liepkalns, Juris Pūce, kā arī Rīgas domes deputāts un Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Viesturs Zeps, no Olaines novada puses – Olaines novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andris Bergs, Olaines novada pašvaldības domes priekšsēdētāja otrais vietnieks Aleksandrs Čmiļs, Olaines novada pašvaldības domes deputāts Aleksandrs Geržatovičs, Olaines novada uzņēmējdarbības un atbalsta centra direktore Edīte Alksne.

Vizītes laikā tika apspriesti jautājumi, kas tiešā veidā skar Olaines novadu ar mērķi aktualizēt novada prioritātes valsts mērogā, tuvojoties Eiropas atveseļošanās un noturības finansējuma periodam, sākot ar 2022. gadu. Tika diskutēts par publisko ēku būvniecības un renovācijas projektu finansējumu iespējām, industriālās teritorijas un uzņēmējdarbības vides attīstības virzieniem, investīcijām pašvaldību daudzdzīvokļu īres namu attīstībā, kā arī finansējuma piesaisti Olaines degradēto teritoriju sakārtošanai.

Delegācija viesojās Olaines novada uzņēmumā SIA “Pēterkoks”, kas veiksmīgi realizē savu darbību Olaines novadā un rada augstas pievienotas vērtības produktus no koka. Vizītes noslēgumā tika apmeklēta vēsturiski piesārņota vieta Olaines novadā ar mērķi pievērst uzmanību nepieciešamībai pēc valsts finansējuma degradētās vietas revitalizācijai.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.