Menu
 

Foto: Atklāts Mārupes vidusskolas atjaunotais stadions Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: Atklāts Mārupes vidusskolas atjaunotais stadions Lauris Līvzinieks

4. septembrī svinīgā gaisotnē, piedaloties Latvijas Futbola federācijas prezidentam Kasparam Gorkšam, atklāts Mārupes vidusskolas atjaunotais stadions. Atklāšanas pasākumu ar dziesmu ieskandināja Mārupes sportistu, Zvejnieku ģimenes jaunākā atvase Jurģis Zvejnieks, ar krāšņu priekšnesumu un akrobātiskiem trikiem pasākumu papildināja Mārupes vidusskolas aerobikas grupa.

“Mārupes vidusskolas stadiona rekonstrukcija ir bijusi pārdomāta un īstenota īsā laika posmā. Stadions ir liels ieguvums gan skolai, gan Mārupes novada iedzīvotājiem. Līdz šim Mārupes vidusskolas stadions godam kalpojis vairāk nekā 40 gadu. Skolas vajadzībām ikdienā bieži lietots, pēdējos gadus tas bijis sliktā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Pieaugot skolēnu skaitam novadā, līdztekus aug arī vajadzības un nepieciešamība pēc mūsdienu prasībām atbilstošas sporta infrastruktūras, līdz ar to stadiona pārbūve bija ļoti aktuāla skolas mācību procesa nodrošināšanai. Ceram, ka šajā stadionā savus talantus atklās un attīstīs daudzi mūsu jaunie sportisti, kas nesīs novadam un Latvijai olimpiskos panākumus,” teic Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs.

Stadiona pārbūve uzsākta 2017. gada oktobrī, un šī gada augustā sporta objekts nodots ekspluatācijā. Stadiona atjaunošanai pašvaldība ņēmusi aizņēmumu Valsts kasē 1 550 804 EUR apmērā. Būvdarbus veica SIA “YIT INFRA Latvija”, būvdarbus uzraudzīja SIA “P.M.G.”, savukārt autoruzraudzību veica SIA “BELSS”, informē Mārupes novada pašvaldībā.

Mārupes vidusskolas stadiona teritorijā rekonstruēts sporta laukums ar mākslīgo segumu, veidojot jaunu futbola laukuma un skrejceļu virsmu klājumu. Stadiona teritorijā uzstādītas jaunas daļēji segtas tribīnes ar vieglu jumta konstrukciju, nodrošinot 300 sēdvietu, uzstādītas publiskās biotualetes un noliktavas sporta inventāram. Sportotājiem pieejami arī brīvdabas trenažieri, ir iespēja nodarboties ar kārtslēkšanu un augstlēkšanu.

Kā ierasts, mācību gads Mārupes vidusskolā iesācies ar Sporta dienu, ko šogad skolēni atklāja, sacenšoties dažādās sportiskās aktivitātēs atjaunotajā stadionā. Stadions ikdienā būs pieejams arī iedzīvotājiem laikā, kad tajā nenotiks skolas un Mārupes Sporta centra nodarbības, vēsta pašvaldībā. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.