Menu
 

Saulkrastu novada domes deputāte Ancāne noliek mandātu

  • Autors:  LETA
Foto - saulkrasti.lv Foto - saulkrasti.lv

Saulkrastu novada domes deputāte Santa Ancāne (LA) nolikusi mandātu, liecina viņas paziņojums pašvaldības tīmekļvietnē.

Ancāne skaidro, ka lēmums pieņemts, pamatojoties uz to, ka likums viņai liedz ieņemt pašvaldības aģentūras "Saulkrastu Veselības un sociālās aprūpes centrs" direktores un pašvaldības deputātes amatus vienlaicīgi, tādēļ viņai bija jāizdara izvēle par viena amata saglabāšanu.

"Saulkrastu slimnīcā ar nelieliem pārtraukumiem strādāju visu mūžu, ir paveikti ļoti daudz vērtīgi un nozīmīgi darbi, tāpēc uzskatu, ka sabiedrībai daudz noderīgāka būšu slimnīcas darbā," uzsver Ancāne.

Viņa norāda, ka laikā, kad piedalījusies vēlēšanās, nezinājusi un nevarējusi zināt, ka nedrīkstēs savienot abus amatus, jo savu darbu slimnīcā un deputāta darbu iepriekš bija savienojusi 12 gadus, kad tas bija atļauts.

Kā liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas tīmekļvietnē, nākamā "Latvijas attīstībai" sarakstā ir Aiva Aparjode, kura ieņem pašvaldības iestādes "Saulkrastu Sporta un ģimeņu centrs" vadītājas amatu.

Kā vēstīts, 5.jūnija pašvaldību vēlēšanās no partijas "Latvijas attīstība" saraksta Saulkrastu novada domē tika ievēlēti divi deputāti - Māris Iekļavs un Ancāne.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.