Menu
 

Jūrmalā pabeigta ūdenssaimniecības tīklu paplašināšana posmā Dubulti–Pumpuri

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - www.jurmala.lv Foto - www.jurmala.lv

Šī gada oktobrī ekspluatācijā nodoti ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Jūrmalā posmā Dubulti–Pumpuri. Projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība, IV kārta” būvdarbu līgums “Ūdenssaimniecības tīklu paplašināšana Dubulti–Pumpuri” ietvēra ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu izbūvi šādos rajonos: Mellužos; Dubultos, Jaundubultos un Pumpuros; Druvciemā; Eiženijas, Ernesta un Artūra ielā.

Kā informē Jūrmalas valstspilsētas pašvaldībā, ūdenssaimniecības tīklu paplašināšanas darbu laikā šajā posmā izbūvēti 10,12 kilometri ūdensapgādes tīklu ar pievienojumiem 306 mājām un 57 dzelzsbetona akām, 13,9 kilometri pašteces kanalizācijas tīklu ar pievienojumiem 418 mājām un 515 plastmasas jeb polipropilēna un dzelzsbetona akām, kā arī 1,52 kilometri kanalizācijas spiedvada un sešas kanalizācijas sūkņu stacijas.

Līdz ar tīklu izbūves darbiem veikta arī brauktuvju atjaunošana, izveidojot uz ielām jaunu asfaltbetona segumu un grants segumu, kā arī izbūvēti četri ātrumvaļņi. Projekta ietvaros veikti arī zālāja izveides un betona bruģakmens un plākšņu ieklāšanas darbi, informē projekta īstenotāju pārstāve Lāsma Sīle.

"Modernizējot ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus, jūrmalnieki un apkārtējo māju īpašnieki ir ieguvuši ilglaicīgu un videi draudzīgu risinājumu. Paldies visiem par pacietību un sapratni, jo būvdarbi nozīmē arī zināmas neērtības. Tagad izbūvētā sistēma māju īpašniekiem dod iespējas pieslēgties izbūvētajai centralizētajai infrastruktūrai un reizē arī nodot rūpes par notekūdeņu savākšanu un novadīšanu uz attīrīšanas iekārtām pakalpojumu sniedzējam," darbu noslēgumā uzsver SIA "RERE vide" valdes priekšsēdētājs Vjačeslavs Voropajevs.

Būvdarbu rezultātā ūdenssaimniecības tīkli tika izbūvēti atsevišķās ielās un rajonos, kur iepriekš SIA "Jūrmalas ūdens" tīkli nebija pieejami, tāpēc darbu pabeigšana bija ļoti gaidīts brīdis, kam aktīvi sekoja līdzi iedzīvotāji gan būvdarbu laikā, gan pēc to pabeigšanas, norāda L.Sīle.

SIA "Jūrmalas ūdens" projekta ieviešanas vienības vadītājs Aivars Kamarūts atzīmē: "Paldies jūrmalniekiem par izrādīto iecietību attiecībā uz satiksmes ierobežojumiem un citām neērtībām. Tāpat paldies būvniekam par kvalitatīvo darbu, atsaucību un vēlmi risināt problēmjautājumus. Ūdenssaimniecības tīklu izbūve ir veikta līdz nekustamo īpašumu robežai, tāpēc aicinām iedzīvotājus aktīvi izmantot iespēju pieslēgties centralizētajiem tīkliem un aizmirst neērtības ar regulāro kanalizācijas bedru izvešanu, problēmas ar spicēm, sūkņiem u.c. risināmām lietām."

Darbu pasūtītājs ir SIA "Jūrmalas ūdens" un izpildītājs - pilnsabiedrība "RERE vide 1". Projekta kopējās izmaksas ir 6 456 446,08 eiro bez PVN, vēsta L.Sīle.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.