Menu
 

Jūrmala saņem balvu par iekļaujošas vides izveidi Mellužu estrādē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldībai piešķirta balva un Atzinības raksts par iekļaujošas un piekļūstamas vides izveidi Mellužu estrādē un tās teritorijā. Latvijas pašvaldību īstenoto Eiropas Savienības fondu projektu rezultātus vērtēja Labklājības ministrija ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “Sustento” līdzdalību.

Atzinīgi novērtēts Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības ieguldījums Mellužu estrādes kompleksa restaurācijā un pārbūvē, vēsturisko būvi veidojot pieejamu cilvēkiem ar kustību traucējumiem, informēja pašvaldībā.

Mellužu estrādes kompleksā ir nodrošināta ērta piekļuve sēdvietām skatītāju zonā, iekļūšanai estrādes ēkā un piekļuvei skatuvei ir izbūvēts panduss, cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir pielāgotas ģērbtuves un tualete.

Mellužu estrādes kompleksam ir vairāk nekā 90 gadu, tas ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Tā pielāgošana mūsdienu cilvēku vajadzībām, nemainīgu saglabājot arhitektoniski māksliniecisko veidolu, bija izaicinājums.

Izmantojot universālā dizaina principus, ir izdevies izveidot ikvienam pieejamu infrastruktūru, kas organiski iekļaujas estrādes kompleksa vēsturiskajā veidolā un atbilst mūsdienu prasībām par vizuāli pievilcīgu vidi.

Mellužu estrādes kompleksa restaurācijas un pārbūves būvprojektu izstrādāja  SIA “Jaunromāns un Ābele”, būvdarbus veica SIA “RERE Meistari” un būvuzraudzību nodrošināja SIA “Forma 2”, vēsta Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.