Menu
 

Foto, video: Ikšķilē atklāts bērnu rotaļu laukums

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto, video: Ikšķilē atklāts bērnu rotaļu laukums Foto: Ikšķiles novada pašvaldība

11. septembrī Ikšķilē starp daudzdzīvokļu mājām, Pārbrauktuves iela 9A, Melioratoru iela 12 un Melioratoru iela 12A, pašvaldība atklāja labiekārtotu atpūtas parku – "Minku parks", kurā ir izbūvētas dažādas atrakcijas bērniem.

Pirms svinīgās lentes pārgriešanas klātesošos uzrunāja domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, uzsverot, ka pašvaldībai ir liels gandarījums par realizēto projektu: “Šis ir ceturtais objekts pēdējā mēneša laikā, ko mēs atveram saistībā ar izglītības jomu. Ikšķiles pilsētas centrā šādas infrastruktūras, kas pieejama tieši maziem bērniem, līdz šim nebija.” Klātesošos ar lustīgām dziesmām iepriecināja PII ”Urdaviņa” audzēkņi, informē Ikšķiles novada pašvaldībā.

Projekta ietvaros izbūvētas dažādas atrakcijas, piemēram, līdzsvara taka, batuti, šūpoles, smilšu un ūdens rotaļas, kā arī labiekārtota teritorija – gājēju celiņi, soliņi. Lai uzlabotu parka pieejamību, projekta ietvaros tika izbūvētas arī autostāvvietas Melioratoru ielā. Atpūtas parks ir pieejams visiem Ikšķiles novada iedzīvotājiem un viesiem bez maksas un bez apmeklējuma ierobežojuma.

Projekta attiecināmo izmaksu summa ir 50 000 EUR, no kurām 35 000 eiro ir ELFLA finansējums un 15 000 eiro ir pašvaldības finansējums, vēsta pašvaldības pārstāvji.Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.