Menu
 

Siguldas novada pašvaldība izsolīs kafejnīcas telpas kultūras centrā

  • Autors:  LETA
Siguldas novada pašvaldība izsolīs kafejnīcas telpas kultūras centrā Foto: Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada pašvaldība 21. septembrī rīkos kafejnīcas nomas tiesību atklātu mutisku izsoli nekustamajam īpašumam "Siguldas novada kultūras centrs", aģentūru LETA uzzināja pašvaldībā. Siguldas novada kultūras centra kafejnīcas telpu nosolītājs iegūs nomas tiesības uz pieciem gadiem.

Izsoles noteikumi nosaka, ka nomniekam jābūt vismaz piecu gadu pieredzei sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Kafejnīcas telpām jābūt pieejamām Siguldas novada kultūras centra apmeklētājiem tajā notiekošo pasākumu laikā, tai skaitā stundu pirms pasākuma, pasākuma starpbrīžos un pusstundu pēc pasākuma. Pārējā laikā kafejnīcas telpu darba laiku nomnieks var izvēlēties pats.

Noteikumos norādīts, ka kafejnīcas telpas jāizmanto kā sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vieta kultūras centrā notiekošo pasākumu laikā, ievērojot Rīgas–Gaujas gastronomijas reģiona konceptu "Ar dabu šķīvī", kā arī jānodrošina, ka vietējo produktu un izejvielu īpatsvars ir ne mazāk kā 80% no kopējā piedāvātā produkcijas apjoma.

Trīs mēnešu laikā no nomas līguma noslēgšanas nomniekam būs jāizstrādā un apmeklētājiem jāpiedāvā vismaz divi pārtikas produkti vai bezalkoholiski dzērieni, kas veltīti kultūras centra vārda popularizēšanai.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.