Menu
 

No šodienas būs izmaiņas piecos autobusu maršrutos virzienā uz Ādažiem, Zvejniekciemu, Kadagu un Vangažiem

  • Autors:  LETA
No šodienas būs izmaiņas piecos autobusu maršrutos virzienā uz Ādažiem, Zvejniekciemu, Kadagu un Vangažiem Foto: pixabay.com

Saistībā ar mazo pieprasījumu pēc autobusiem, no 17. septembra veiktas izmaiņas piecos autobusu maršrutos virzienā uz Ādažiem, Zvejniekciemu, Kadagu un Vangažiem, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

Maršrutā Rīga–Carnikava–Zvejniekciems pārvadājumus vairs neveiks autobuss, kas iepriekš no Rīgas izbrauca plkst. 20.10, bet no Zvejniekciema uz Rīgu izbrauca plkst. 21.25. Autobuss, kas no pieturvietas "Ziemeļblāzma" no pirmdienas līdz piektdienai izbrauca plkst. 17.50 un brauca līdz Rīgas autoostai, ziemas sezonā no Ziemeļblāzmas izbrauks plkst. 17.50 un kursēs līdz Carnikavai. Tāpat turpmāk autobuss no Rīgas Starptautiskās autoostas no pirmdienas līdz piektdienai izbrauks plkst. 18.15 un brauks līdz pieturvietai "Carnikava".

Maršrutā Rīga–Ādaži–Kadaga vairs nekursēs autobusi, kas līdz šim no Rīgas izbrauca plkst. 21.45, no pieturvietas "Ādažu centrs" izbrauca plkst. 17.20 un no Kadagas brīvdienās izbrauca plkst. 21.20. Autobuss, kas no Rīgas katru dienu izbrauca plkst. 21.15, turpmāk no Rīgas izbrauks plkst. 21.30.

Maršrutā Rīga–Ādaži–Podnieki–Garkalne turpmāk vairs nekursēs autobusi, kas iepriekš no Juglas izbrauca plkst. 17.45, bet no Ādažu centra izbrauca plkst. 7.20. Savukārt autobusi, kas iepriekš mācību laikā no Ādažu centra izbrauca plkst. 7.05 un 16.23, turpmāk kursēs visu gadu.

Maršrutā Rīga–Garkalne–Vangaži turpmāk vairs nekursēs autobusi, kas iepriekš no Rīgas izbrauca plkst. 22.40, bet no Vangažiem izbrauca plkst. 22.25. Autobuss, kas no Vangažiem izbrauc plkst. 20.30 un iepriekš brauca līdz Rīgas Starptautiskajai autoostai, turpmāk brauks tikai līdz Juglai. Savukārt autobuss, kas iepriekš no Rīgas izbrauca plkst. 21.35, turpmāk izbrauks plkst. 22.05.

Maršrutā Ādaži–Carnikava vairs nekursēs autobuss, kas iepriekš no Carnikavas izbrauca plkst. 22.05. Autobuss, kas no pieturvietas "Carnikava" brīvdienās izbrauc plkst. 21.15, atceļ stāvēšanas laiku pieturvietā "Ādaži", bet nemaina pienākšanas laiku galapunktā. Autobuss, kas no pieturvietas "Carnikava" brīvdienās izbrauca plkst. 20.50, turpmāk no Carnikavas brīvdienās izbrauks plkst. 21.15. Pienākšanas laiks galapunktā nemainās.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.