Menu
 

KNAB izbeidzis kriminālprocesu par iespējamu dokumentu viltošanu Ķekavas novada pašvaldībā

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izbeidzis kriminālprocesu par iespējamu dokumentu viltošanu Ķekavas novada pašvaldībā.

Iestāde 2021.gada 23.aprīlī bija sākusi kriminālprocesu, kurā izmeklēja iespējamu dienesta viltojumu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās saistībā ar projektu par Ķekavas novada ciema teritorijas labiekārtošanas darbiem.

Pērn decembrī KNAB šo kriminālprocesu noziedzīga nodarījuma sastāva trūkuma dēļ izbeidza, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Jau ziņots, ka KNAB darbinieki pērn maijā bija ieradušies pie Ķekavas novada domes priekšsēdētājas Viktorijas Baires (JV), taču politiķe toreiz uzsvēra, ka tas noticis tāpēc, ka viņa ir domes priekšsēdētāja un var sniegt visplašāko informāciju par norisēm pašvaldībā.

KNAB jau iepriekš bijis iesaistīts iespējamu nelikumību vētīšanā Ķekavas pašvaldībā. 2020.gada vasarā Rīgas tiesas apgabala prokuratūra uzrādīja apsūdzību Ķekavas novada pašvaldības deputātam un bijušajam basketbolistam Aigaram Vītolam (LZS) par 30 000 eiro kukuļa pieprasīšanu. Vēl vienai personai apsūdzība tika uzrādīta par starpniecības kukuļošanā mēģinājumu. Kriminālvajāšanu rosināja sākt KNAB.

Tāpat ziņots, ka aizturēšanas brīdī Vītols bija Ķekavas novada domes priekšsēdētājas pirmais vietnieks.

Lai gan Vītols publiski noraidījis aizdomas kukuļošanā, viņš paziņojis, ka līdz apstākļu noskaidrošanai atkāpsies no vietnieka amata.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.