Menu
 

Augustā Salaspilī un Ropažos notiks "Mājas kafejnīcu dienas"

  • Autors:  LETA
Ilustrācija - salaspils.lv Ilustrācija - salaspils.lv

No 13.augusta līdz 15.augustam Salaspils novads sadarbībā ar Ropažu novadu rīkos "Mājas kafejnīcu dienas", informē Salaspils novada pašvaldība.

"Mājas kafejnīcu dienas" ir iespēja katram iepazīt Latvijas novadu vietējās gastronomijas piedāvājumu, ko rada paši novada iedzīvotāji. 

Pasākumā par vienas vai divu dienu mājas kafejnīcām kļūst lauku saimniecības, vietējo kopienas entuziastu un uzņēmēju pagalmi, sētas un citas vietas. Tajās viesus uzņem mājražotāji, viesu namu un privātmāju saimnieki, radošie daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, saimes un ģimenes, kas ar gardumiem lutinājuši savas ģimenes un draugus, bet nu ar tiem labprāt pacienātu arī novada viesus. 

Savukārt ēdināšanas uzņēmumi gatavo savus īpašos dienu piedāvājumus un pasniedz tos ārpus ierastajām telpām.

Viesiem tā būs iespēja baudīt ne tikai vietējo gastronomiju, bet arī ļauties interesantai kultūras programmai. Paredzēti arī speciāli sagatavoti piedāvājumi ģimenēm ar bērniem. 

"Mājas kafejnīcu dienas" ir iemesls apmeklēt arī tuvējos novada tūrisma apskates objektus un atklāt novada interesantākās, kultūrvēsturiski svarīgākās un saistošākās vietas.

Pagājušā gadā Salaspilī startēja pirmie astoņi "Mājas kafejnīcu dienu" saimnieki. 

Šogad dalību pasākumā var pieteikt līdz 1.aprīlim.

Mājas kafejnīcu dalībniekiem paredzētas arī praktiskās apmācības un semināri, reklāmas un mārketinga pasākumi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.