Menu
 

“Rail Baltica” būvdarbu dēļ gaidāmas īslaicīgas satiksmes izmaiņas ceļā uz lidostu "Rīga"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - “B.S.L.Infra” Foto - “B.S.L.Infra”

Turpinoties būvniecības darbiem “Rail Baltica” dzelzceļa stacijas un saistītās infrastruktūras projektā, autovadītājiem 17. un 18.martā jārēķinās ar nelielām satiksmes izmaiņām uz autoceļa P133 pie regulētā krustojuma ar Ziemeļu ielu virzienā no un uz lidostu "Rīga".

Ap būvniecības darbu norises vietu uz autoceļa P133 īslaicīgi tiks sašaurinātas brauktuves, kā arī noteikts braukšanas ātruma ierobežojums, taču lidosta joprojām būs viegli pieejama apmeklētājiem. Pēc darbu pabeigšanas uz P133 ceļa tiks atjaunots brauktuves segums un iepriekš esošā satiksmes organizācija, informēja projekta “Rail Baltica” dzelzceļa stacijas un saistītās infrastruktūras lidostā "Rīga" izbūves realizētājs pilnsabiedrība “B.S.L.Infra”.

Savukārt no 21. līdz 25.martam tiks slēgta daļa gājēju ietves Muzeju ielā, kustību novirzot speciāli izveidotā gājēju koridorā pa Muzeju ielas brauktuvi. Satiksmes plūsmu ietekmējoši tīklu izbūves darbi turpināsies arī aprīļa sākumā, kad atkal gaidāmas līdzīgas, īslaicīgas satiksmes izmaiņas uz autoceļa P133 virzienā no un uz lidostu.

Būvējot jaunu pievadceļu lidostai un ārējās komunikācijas, būvlaukums kļūst ievērojami lielāks, tāpēc būvdarbu veicēji "B.S.L. Infra" aicina autovadītājus un gājējus būt saprotošiem šo īslaicīgo izmaiņu laikā.

Lai netraucētu lidostas darbu, kā arī piekļuvi lidostai, visus būvdarbus ir plānots realizēt posmos. Atbilstoši projektam šī gada otrajā pusē plānots pakāpeniski pārvirzīt transporta plūsmas pa jaunajiem piebraukšanas ceļiem, slēdzot transporta kustību uz esošā autoceļa P133 posmā no regulējamā krustojuma ar Ziemeļu ielu līdz lidostai "Rīga".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.