Menu
 

Ropažu novadā sāk pārbūvēt Ērgļu ceļu; jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - VSIA "Latvijas Valsts ceļi" Foto - VSIA "Latvijas Valsts ceļi"

Reģionālā autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) posmā no Rīgas apvedceļa (Baltezers-Saulkalne; A4) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem (P10; 14,13.-30,3.km) 29.martā sākas pārbūves darbi. Asfaltbetona segums šajā posmā ir ļoti sliktā stāvoklī.

Kā informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi", jau no otrdienas tur ieviesīs četrus ar luksoforu regulētus posmus un paredzamais būvdarbu posma šķērsošanas laiks būs līdz pat stundai. Maksimālā ātruma ierobežojums visā būvdarbu posmā - 70 km/h, darba zonā - 50 km/h. Autovadītāji tiek aicināti rēķināties ar papildu laiku ceļā, ievērot posmā noteiktos satiksmes ierobežojums un luksofora signālus.

Būvdarbu ietvaros 16 kilometru garajā posmā plānots reciklēt veco ceļa segumu un ieklāt jaunu asfaltbetona segumu, kā arī atjaunot pieturvietas un ceļa aprīkojumu. Darbus veic AS "ACB" par līgumcenu 8 373 737,77 miljoni eiro (ar PVN), finansējums nāk no valsts budžeta līdzekļiem. Pārbūves projekta autore ir AS "Ceļuprojekts". Darbus plānots pabeigt 2023.gadā, vēsta "Latvijas Valsts ceļu" pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.