Menu
 

Jūrmalā no 11.aprīļa līdz 13.maijam būs Spodrības mēnesis

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - www.jurmala.lv Foto - www.jurmala.lv

No 11.aprīļa līdz 13.maijam Jūrmalas pašvaldība rīko Spodrības mēnesi, kura laikā iedzīvotāji bez maksas varēs nodot lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumus. Atkritumu izvešana iepriekš jāpiesaka – pieteikšana no 11. līdz 25.aprīlim.

Kā informē pašvaldībā, lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumus bez maksas varēs nodot tie Jūrmalas iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar vides pakalpojumu uzņēmumu SIA “Clean R” par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Piesakot lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumu izvešanu, obligāti jānorāda līguma numurs par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, kā arī adrese, tālruņa numurs, atkritumu daudzums un to veids. Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki varēs individuāli pieteikt savu lielgabarīta atkritumu izvešanu, norādot savu mājas apsaimniekotāju – uzņēmuma nosaukumu.

Iepriekš pieteiktos lielgabarīta un elektrotehnikas atkritumus SIA “Clean R” savāks un izvedīs laikā no 26.aprīļa līdz 12.maijam. Atkritumu izvešanu kontrolēs Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar pašvaldības policiju, kuras uzdevums ir uzraudzīt neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.

Lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles, to daļas u. tml. Elektrotehnika ir ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatori, putekļu sūcēji, fēni, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, urbjmašīnas, mobilie tālruņi un citas iekārtas, skaidro pašvaldībā.

Papildus šogad no 26.aprīļa līdz 12.maijam iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja bez maksas nodot savāktās koku lapas. Tās pašiem jānogādā SIA “Clean R” Jūrmalas Klientu apkalpošanas centra teritorijā Fabrikas ielā 11 darbdienās plkst. 8.30–17.00 vai SIA “Clean R” apsaimniekotajā dalīti vākto atkritumu pieņemšanas laukumā Ventspils šosejā 61 pirmdienās plkst. 15.00–19.00, otrdienās, ceturtdienās, sestdienās plkst. 8.00–12.00, trešdienās, piektdienās plkst. 12.00–16.00.    

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.