Menu
 

Ādažos notiek lielā ziedošanas akcija "Palīdzēsim Ukrainas tautai"

  • Autors:  LETA
Foto - Ādažu novada pašvaldība Foto - Ādažu novada pašvaldība

Sestdien Ādažos, Pirmajā ielā 42A, no plkst.12 līdz 17 novada pašvaldība aicina piedalīties ziedošanas akcijā, lai palīdzētu karā Ukrainā cietušajiem, pavēstīja Ādažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Monika Griezne.

Viņa informēja, ka ir nepieciešamas mantas un drēbes gan bēgļu ģimenēm, kas ieradušās Ādažu novadā, gan tiem, kuri vēl aizvien atrodas Ukrainā.

Bēgļu ģimenēm, kas pagaidu mītnes vietu atradušas Ādažu novadā un izmitinātas telpās bez virtuves, noderīgas būtu tādas silta ēdiena gatavošanas ierīces kā mini cepeškrāsns vai mikroviļņu krāsns, katli, pannas, trauki, segas, spilveni, kā arī higiēnas preces, sausā pārtika un dzīvnieku barība.

Tāpat Ādažu novada pašvaldība ir saņēmusi palīdzības lūgumu no sadraudzības pašvaldības Ukrainā Slobožanskas, kas lūdz dažādu veidu pārtiku - konservus, batoniņus, šokolādes, riekstus, kā arī ātri pagatavojamās nūdeles.

Tāpat tiek saņemti lūgumi pēc medicīnas precēm, kā arī militārā aprīkojuma, piemēram, zābaki, termoveļa, guļammaisi, paklājiņi, ceļu un elkoņu sargi, taktiskās brilles pret dūmiem, pieres lampas, baterijas, kamuflāžas un maskēšanās tīkli, sveces un lukturi.

Ziedotājiem, kuriem sestdien nav iespējams ierasties, joprojām pastāv iespēja ziedojumus nogādāt darba dienās, iepriekš piesakoties pa tālruni 28804673.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.