Menu
 

No 15.aprīļa norīkoti papildu vilciena reisi Skultes un Slokas virzienos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

No 15.aprīļa stāsies spēkā vilcienu kustības pavasara grafiks, kurā gaidāmas būtiskas vilcienu kustības izmaiņas Skultes un Slokas virzienos. Atsaucoties pasažieru pieprasījumam, brīvdienās tiks norīkots papildu reiss maršrutā Rīga-Saulkrasti un atpakaļ, Rīga-Carnikava un atpakaļ, četri reisi no Rīgas uz Dubultiem un atpakaļ, kā arī tiks pagarināti trīs reisi no Dubultiem līdz Slokai un atpakaļ, informēja AS "Pasažieru vilciens".

Ik dienu ir norīkots pa vienam papildu reisam no Rīgas uz Skulti, divi reisi no Rīgas uz Saulkrastiem un viens reiss atpakaļ, kā arī reiss no Skultes uz Rīgu. Pavasara sezonā AS "Pasažieru vilciens" nedēļā izpildīs par 18 reisiem vairāk nekā ziemas sezonā.

Pāris reisiem Skultes līnijā tiks pagarināti kursēšanas maršruti. Piemēram, vilcieni, kas ziemas sezonā bija norīkoti no Rīgas līdz Carnikavai un Saulkrastiem, kursēs attiecīgi līdz Saulkrastiem un Skultei. Pavasara sezonā tiks atcelts vēlais reiss Rīga-Skulte plkst. 22.37 un norīkoti reisi Rīga-Skulte plkst. 21.37 un Rīga-Saulkrasti plkst. 23.37.

Daļēji tiks izmainīta tranzīta jeb vilcienu bez pārsēšanās sasaiste Rīgas pasažieru stacijā vilcieniem, ar kuriem ir iespējams aizbraukt no Skultes uz Jelgavu un atpakaļ, no Saulkrastiem uz Sloku un atpakaļ, no Saulkrastiem uz Dubultiem un atpakaļ, no Jelgavas uz Lielvārdi un atpakaļ, no Lielvārdes uz Dubultiem un atpakaļ, kā arī no Ogres uz Sloku un atpakaļ.

"Pasažieru vilciena" mājas lapā un mobilajās lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietveras minētās izmaiņas, kā arī tiek piedāvāti dažādi pārsēšanās varianti no/uz vilcieniem Rīgas Centrālajā, Zemitānu un Torņakalna stacijās, vēsta transporta uzņēmumā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.