Menu
 

Septembrī vairākās Carnikavas novada ielās sāk ierīkot jaunu apgaismojumu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Septembrī vairākās Carnikavas novada ielās sāk ierīkot jaunu apgaismojumu Foto: pixabay.com

"Jau ierasti gada otrajā pusē Carnikavas novadā tiek īstenoti apgaismojuma infrastruktūras attīstības darbi. Šogad tie plānoti Gaujas ciemā, Garciemā un Carnikavā," informē "Carnikavas komunālservisa" pārstāvji.

Garciemā iecerētā atpūtas parka projekta ietvaros jauns apgaismojums tiks izbūvēts Aizvēju un Torņu ielā posmā no autoceļa P1 līdz Dangu mežam, vienlaikus veicot arī nepieciešamo SIA "Lattelecom" un AS "Sadales tīkls" infrastruktūras pārbūvi. Carnikavā uz AS "Sadales tīkls" infrastruktūras balstiem uzstādīs gaismekļus Cielaviņu un Dzenīšu ielā, bet Jasmīnu ielā izbūvēs pilnībā jaunu apgaismes līniju.

Jauns apgaismojums tiks ierīkos arī Aveņu ielā Garciemā, pirms tam Mazās Dārza un Aveņu ielas krustojumā izveidojot nepieciešamo elektrības pieslēgumu. Savukārt Valdena ielā Gaujas ciemā demontēs vecos un uzstādīs jaunus apgaismojuma līnijas balstus, vēsta "Carnikavas komunālservisā".

Visus darbus veiks SIA "Remus Elektro", ar kuru jau ir noslēgts līgums gan par jauna, gan papildu ielu apgaismojuma izbūvi. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti līdz decembra vidum vai pat agrāk.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.