Menu
 

Novembrī noslēgsies Allažu pagasta tautas nama ēkas vienkāršotā atjaunošana

  • Autors:  Apriņķis.lv
Novembrī noslēgsies Allažu pagasta tautas nama ēkas vienkāršotā atjaunošana Foto: Siguldas novada pašvaldība

Lai veicinātu kultūras iestāžu infrastruktūras attīstību un sabiedrības iesaisti vietējās kopienas pasākumos, Siguldas novada pašvaldība veic Allažu pagasta tautas nama ēkas vienkāršotu atjaunošanu.

Remontdarbus plānots noslēgt novembra sākumā, un to laikā tiks nomainīti logi, veikti apdares darbi, pārbūvēts un sakārtots ēkas ieejas mezgls, kā arī atjaunota rezerves izeja zālē, informē Siguldas novada pašvaldībā.

Lai uzlabotu piekļuvi ēkai dažādām auditorijām, izbūvēta uzbrauktuve cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem vai ērtākai bērnu ratiņu pārvietošanai, kā arī labiekārtota teritorija ap Allažu pagasta Tautas namu. Remontdarbu laikā izveidota arī ugunskura vieta, tādējādi veicinot iedzīvotāju iesaisti sabiedriskajās aktivitātēs.

Pērn rudenī Lauku atbalsta dienests apstiprināja Siguldas novada pašvaldības projekta pieteikumu "Allažu pagasta tautas nama ēkas vienkāršota atjaunošana un teritorijas labiekārtošana" "Leader" projektu konkursa otrajā kārtā. Kopējās projekta izmaksas ir 50 000 eiro, no tām 37 616 eiro ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums, bet 12 384 eiro – Siguldas novada pašvaldības līdzekļi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.