Menu
 

Foto: Mārupē pabeigta Daugavas ielas pārbūve

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: Mārupē pabeigta Daugavas ielas pārbūve Foto: VAS "Latvijas Valsts ceļi"

Mārupē pabeigti pārbūves darbi uz Daugavas ielas (1,08.–4,14. km), kas ir reģionālā autoceļa Rīga–Mārupe (Jaunmārupe) (P132) posms. Visā posmā izbūvētas ietves, ielu apgaismojums, uzstādītas barjeras, daļēji izbūvēta slēgta lietus ūdens novadīšanas sistēma. Izbūvētas arī sešas pieturvietas, kā arī četri ar luksoforiem regulējami krustojumi, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi" Komunikācijas daļā.

Daugavas ielas un Mārupītes gatves krustojumā izbūvēts rotācijas aplis un gājēju pārejas. Pārbūvēti elektroapgādes un sakaru, kā arī ūdensvada un kanalizācijas tīkli. Iestādīti 38 koki, un veikta apzaļumošana ar dekoratīvajiem augiem un krūmiem. Uz brauktuves uzklātas trīs asfaltbetona kārtas.

Būvdarbus šajā posmā veica SIA "Igate", un līgumcena ir 4,76 milj. eiro (ar PVN). Finansējums ir no valsts budžeta, vēsta Komunikācijas daļā.

Aktuāla informācija par būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājaslapā www.lvceli.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.