Menu
 

Šonedēļ Jaunmārupē uzstāda brīvdabas mūzikas instrumentus

  • Autors:  Apriņķis.lv
Šonedēļ Jaunmārupē uzstāda brīvdabas mūzikas instrumentus Publicitātes foto

Šonedēļ Jaunmārupē starp priežu meža kokiem, iepretim Jaunmārupes Sabiedriskajai ēkai, tiek uzstādīti brīvdabas mūzikas instrumenti, veidojot interaktīvu un iedzīvotājiem pieejamu infrastruktūras objektu. 10. oktobrī plkst. 15.00 iedzīvotāji un interesenti tiek aicināti uz Muzikālā parka svinīgo atklāšanu un mūzikas instrumentu ieskandināšanu Mārupes Mūzikas un mākslas skolas pedagogu pavadībā.

Atzīmējot Latvijas valsts dibināšanas simtgadi, 2018. gads tika pasludināts par Goda ģimenes gadu, cildinot Latvijas ģimenes – gan tās, kuras jau izaudzinājušas trīs un vairāk bērnus, gan tās, kuras šodienas saspringtajā situācijā sniedz savu artavu sabiedrības pamatšūniņas – ģimenes – stiprināšanā. Goda ģimenes gada ietvaros Valsts reģionālās attīstības aģentūra šī gada pavasarī izsludināja Ģimeņu atbalsta projektu konkursu pašvaldībām, ar mērķi sniegt atbalstu pašvaldību iniciatīvām sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām ģimenēm draudzīgas vides veidošanā un sabiedrības līdzdalības veicināšanā, informē Mārupes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Žunde.

Mārupes novada dome piedalījās šajā konkursā un saņēma apstiprinājumu par līdzfinansējuma piešķiršanu konkursā iesniegtajam projektam “Būt līdzās!”, un sadarbībā ar biedrībām “Mārupes nākotnei” un “Pierīgas partnerība” Mārupes novada pašvaldība šogad īstenoja vairākas aktivitātes, kuru mērķis bija kvalitatīvi un radoši piepildīt ģimeņu kopā pavadīto laiku. Apstiprinātā projekta viena no aktivitātēm ir arī šī ģimenei draudzīgā infrastruktūras objekta izveide novadā.

Ksilofons, varavīksnes sambas, marimba, vertikālie zvani un melodiskie zvani ir mūzikas instrumenti, kas tiek uzstādīti starp priežu meža kokiem, iepretim Jaunmārupes Sabiedriskajai ēkai, Mazcenu alejā 33/3. Instrumenti izgatavoti no augstvērtīga materiāla, lai nodrošinātu skaņas kvalitāti jebkuros laikapstākļos. Āra mūzikas instrumenti būs brīvi pieejami jebkuram interesentam, norāda I. Žunde.

Mūzikas instrumentu ražotājs ir Lielbritānijas uzņēmums “Percussion Play”, izplatītājs Latvijā un mūzikas instrumentu uzstādītājs – SIA “Fixman”. Kopējas projekta izmaksas ar PVN ir 19 257,15 EUR, no kurām 69,03% jeb 13 293,21 EUR ir Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālais atbalsts no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un 30,97% jeb 5 963,94 EUR ir pašvaldības finansējums.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.