Menu
 

Pierīgā un citur turpinās ceļu remontdarbi; daudzviet jārēķinās ar papildu laiku ceļā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - "Latvijas Valsts ceļi" Foto - "Latvijas Valsts ceļi"

Valsts ceļu tīklā turpinās intensīva būvdarbu sezona, visvairāk remontdarbu posmu ir uz reģionālajiem autoceļiem. Daudzviet būvdarbu posmos palielinās luksoforu skaits un jārēķinās ar ievērojamu papildu laiku ceļā, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi" Komunikācijas daļā un Satiksmes informācijas centrā.

Septiņi luksoforu posmi ir uz autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) posmā no Rīgas apvedceļa (A5) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem. Ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Lai posmu šķērsotu, jārēķinās ar stundu un 40 minūtēm. "Latvijas Valsts ceļu" pārstāvji iesaka posmu apbraukt pa autoceļu Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) un Ulbroka-Ogre (P5).

Turpinoties Ķekavas apvedceļa būvdarbiem, līdz 2023.gada jūlijam tiek slēgts Bauskas šosejas (A7) posms no pagrieziena uz Baložiem līdz Katlakalnam. Satiksmes plūsma no slēgtā posma novirzīta pa jaunizbūvēto Ķekavas ielu paralēli Bauskas šosejai.

Uz Vidzemes šosejas (A2) turpinās ceļu pārvada pār dzelzceļu pie Siguldas remontdarbi. Notiek pārvada demontāža un satiksme ir novirzīta pa lokālu apbraucamo ceļu. Ātruma ierobežojums ir 30 km/h, norāda "Latvijas Valsts ceļu" pārstāvji.

Jelgavas šosejas (A8) posmā no Rīgas līdz Jaunolainei satiksme abos virzienos organizēta pa vienu brauktuvi, katrā virzienā viena braukšanas josla; ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, posma šķērsošanai nepieciešamas 20-45 minūtes.

Autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) Gaujas un Turaidas ielas pārbūve posmā no Siguldas līdz Turaidai viens luksoforu posms, divos posmos ir pārvietojami vairogi vai ceļa zīmes. Kravas transportam satiksme slēgta. Ātruma ierobežojums ir 50 km/h, paredzamais šķērsošanas laiks - aptuveni 25 min.

Plānojot braucienus, "Latvijas Valsts ceļu" pārstāvji iesaka ieskatīties remontdarbu kartē "Latvijas Valsts ceļu" tīmekļvietnē www.lvceli.lv, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.