Menu
 

Ērgļu ceļa un Rīgas apvedceļa krustojumā asfaltēšanas darbu laikā jārēķinās ar palēninātu satiksmi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Valsts ceļi Foto - Latvijas Valsts ceļi

Turpinot būvdarbus uz reģionālā autoceļa Rīga–Ērgļi (P4), ceturtdien paredzēts asfaltēt P4 un Rīgas apvedceļa (Baltezers–Saulkalne) (A4) krustojuma paplašinājumu. Satiksmi krustojumā darbu laikā regulēs ar luksoforu un satiksmes regulētāju palīdzību, braukšanas ātruma ierobežojums darbu vietā – 50 km/h.

Kā informē VSIA “Latvijas Valsts ceļi”, autovadītājiem jārēķinās, ka satiksme var būt stipri palēnināta, aicinām plānot papildu laiku ceļā.

Reģionālā autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) posmā no Rīgas apvedceļa (Baltezers–Saulkalne) (A4) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem (P10) (14,13.–30,3. km) kopš šā gada marta notiek būvdarbi un ir ieviesti plaši satiksmes ierobežojumi – reverso satiksmi posmā regulē septiņi pagaidu luksofori un posma šķērsošanai nepieciešama stunda un 40 minūtes.

Lai apbrauktu būvdarbu posmu, iespējams izmantot alternatīvo maršrutu pa autoceļu Inčukalns-Ropaži–Ikšķile (P10) un autoceļu Ulbroka–Ogre (P5).

Būvdarbu ietvaros 16 kilometru garajā posmā reciklēs veco ceļa segumu un ieklās jaunu asfaltbetona segumu, kā arī atjaunos pieturvietas un ceļa aprīkojumu. Darbus veic AS “ACB” par līgumcenu 8 373 737,77 miljoni eiro (ar PVN), finansējums nāk no valsts budžeta līdzekļiem. Darbus plānots pabeigt 2023. gadā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.