Menu
 

Allažu pamatskolai jauna direktore – Aina Keplere

  • Autors:  Apriņķis.lv
Allažu pamatskolai jauna direktore – Aina Keplere Foto: Siguldas novada pašvaldība

4. oktobra Siguldas novada domes sēdē par Allažu pamatskolas direktori apstiprināta līdzšinējā direktores vietniece izglītības jomā Aina Keplere, kura uzskata, ka Allažu pamatskola jāturpina attīstīt un popularizēt, dažādojot mācību procesu un vidi, kā arī piesaistot jaunu izglītības personālu.  Šajā gadā skola ieguvusi gaišas un mūsdienīgas telpas, jo noslēgušies atjaunošanas darbi, ko pašvaldība veica divās kārtās, kopumā investējot turpat 620 tūkstošus eiro, informē Siguldas novada pašvaldībā.

Uzsākot darbu, jaunā direktore nosauc vairākus mērķus, par galveno prioritāti izvirzot kvalitatīvu izglītības nodrošināšanu, atbalstot ikvienu bērnu un novērtējot skolēnu sasniegumus olimpiādēs un konkursos. "Svarīgi ir radīt mūsdienīgu mācību vidi, organizēt netradicionālu mācību procesu, izmantojot jaunākās metodes darbā ar tehnoloģijām. Turpināsim veidot ciešāku Allažu Sporta centra un Siguldas Sporta skolas sadarbību, dažādojot ārpusstundu nodarbību piedāvājumu ne tikai pamatskolas skolēniem, bet arī pirmsskolas vecuma bērniem,” uzsver jaunā skolas direktore A. Keplere.

Līdz šim A. Keplere strādājusi Allažu pamatskolā par sākumskolas skolotāju un direktores vietnieci izglītības jomā. No darba brīvajā laikā viņa dzied kultūras centra "Siguldas devons” jauktajā korī "Spārni”, labprāt apmeklē jogas nodarbības, dažāda veida kultūras pasākumus un ceļo. Galvenā dzīves sastāvdaļa ir ģimene un mazbērni.

Aina Keplere izglītību ieguvusi Rīgas pedagoģiskajā skolā, iegūstot sākumskolas skolotājas profesiju, tālāk izglītojusies Latvijas Universitātē, kur ieguvusi bakalaura grādu pedagoģijā, savukārt maģistra grāds skolvadībā iegūts Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, vēsta pašvaldības pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.