Menu
 

Jūrmalā bērniem pludmalē pieejamas aproces

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Artis Veigurs Foto - Artis Veigurs

Lai gādātu par drošāku atpūtu ar bērniem Jūrmalas pludmalē karstajās dienās, Jūrmalas pašvaldība izveidojusi aproces, uz kurām uzrakstīt bērna vecāku kontaktinformāciju. Aproces no 22.jūlija būs pieejamas glābšanas stacijās Majoru, Bulduru un Kauguru pludmalēs. Jūrmalas valstspilsētas administrācija informē, ka pašvaldības policijas darbinieki tās piedāvās apmeklētājiem arī uz vietas pludmalē.

Ar aproču palīdzību glābšanas dienests plāno atvieglot bērnu atrašanu gadījumos, kad tie ir noklīduši. Taču bērnu drošība pludmalē ir pirmām kārtām vecāku vai bērnu pieskatītāju atbildība, atgādina Rinalds Liepiņš, Jūrmalas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pasākumu nodaļas vadītājs.

“Atpūta pludmalē pie ūdens ir saistīta ar riskiem un uzmanību no saviem bērniem novērst nedrīkst ne mirkli – tikai tā ir garantija bērna drošībai. Atpūtnieku pludmalē karstajās dienās ir ļoti daudz, cītīgi sekojam līdzi kārtībai un drošībai gan pludmalē, gan ūdenī,” atgādina R.Liepiņš. Noklīduši bērni ir starp biežākajiem notikumiem pludmalē, kuros nepieciešama glābēju iesaiste.

Dienestā atgādina, ka bērniem vecumā līdz 12 gadiem doties ūdenī bez vecāku uzraudzības ir aizliegts. Situācijā, kad bērns pludmalē ir pazudis, nekavējoties ziņot glābējiem – jo ātrāk tiks uzsākta meklēšana, jo mazāk satraukuma būs vecākiem un pašam bērnam. Glābšanas dienesta tālrunis Jūrmalā: 29444810.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.