Menu
 

Foto: Sveic skaistāko Jūrmalas īpašumu saimniekus

  • Autors:  Apriņķis.lv
Īpašums Mazajā Dzirnavu ielā, Jūrmalā. Foto - Artis Veigurs Īpašums Mazajā Dzirnavu ielā, Jūrmalā. Foto - Artis Veigurs

Augusta sākumā Jūrmalā tika sveikti konkursa “Jūrmalas valstspilsētas skaistākais īpašums 2022” dalībnieki, izsakot pateicību skaistāko dārzu un pagalmu kopējiem. Visaugstāk novērtētajiem īpašumiem pasniegtas goda plāksnes, kas turpmāk rotās īpašumus, visiem konkursa dalībniekiem piešķirts Pateicības raksts par ieguldījumu kopējās pilsētvides veidošanā.

Kā informē Jūrmalas valstspilsētas administrācijā, konkursa žūrija kopumā apmeklēja 18 īpašumus, kas tika vērtēti četrās grupās: individuālās dzīvojamās mājas, daudzdzīvokļu nami, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, uzņēmumu teritorijas.


Īpašums Zemeņu ielā, Jūrmalā.

Individuālo dzīvojamo māju grupā saņemts lielākais pieteikumu skaits – deviņi pieteikumi. Goda plāksne “Jūrmalas valstspilsētas skaistākais īpašums 2022” piešķirta un turpmāk rotās Svetlanas Sjarki īpašumu Zemeņu ielā, Santas Siliņas īpašumu Mazajā Dzirnavu ielā un Ineses Kokares īpašumu Palangas ielā. Dārzos ir pārdomātas detaļas teritorijas un vizuālā noformējuma plānošanā un jūtams saimnieku ieguldījums regulāri kopjot un pilnveidojot dārzu.

Daudzdzīvokļu namu kategorijā konkursam bija pieteikti septiņi īpašumi. Goda plāksne piešķirta Turaidas ielas 19 kvartāla apsaimniekotājam SIA “Senču sils” un Dzintaru prospekta 36 īpašuma apsaimniekotājam SIA “ORDO Property Management”. Šie īpašumi izcēlās ar pārdomātu un labiekārtotu iekšpagalma telpu un rūpīgi koptiem apstādījumiem, kuru dekorativitāte ir aktuāla un mainīga atbilstoši gadalaikam. Teritoriju apskates laikā krāšņi ziedēja rožu stādījumi, daudzgadīgās un vasaras puķes, stāsta valstspilsētas administrācijas pārstāvji.


Īpašums Turaidas ielā, Jūrmalā.

Uzņēmumu teritoriju grupā Pateicības raksts piešķirts SIA “Regumino” par tirdzniecības centra “Liedags” teritorijas uzturēšanu un kopšanu, piedaloties sakopta pilsētas koptēla veidošanā.

Pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību grupā goda plāksni saņēma Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestāde “Austras koks”, kas nodrošina īpašuma uzturēšanu un teritorijas papildināšanu ar jauniem, teritorijā iederīgiem dizaina elementiem. Bērnudārza audzēkņiem tā ir lieliska iespēja un pamudinājums vairāk laika pavadīt ārtelpā, iesaistīties izzinošās aktivitātēs un radoši darboties, norāda valstspilsētas administrācijā.

Konkurss “Jūrmalas valstspilsētas skaistākais īpašums” norisinās jau vairākus gadus, tā mērķis ir godināt skaisti sakoptu Jūrmalas dārzu īpašniekus un uzturētājus, kā arī veicināt Jūrmalas iedzīvotāju vēlmi piedalīties kopējās pilsēttelpas uzturēšanā un ainaviski pievilcīga pilsētas vizuālā tēla veidošanā. Konkursa dalībnieku veikums – sakoptie īpašumi – ik gadu ir iedvesmas avots arī citiem, atzīmē valstspilsētas administrācijas pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.