Menu
 

1.septembrī Rīgas sabiedriskais transports būs bez maksas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Zinību dienā, 1.septembrī, uzņēmuma "Rīgas satiksme" autobusos, trolejbusos un tramvajos iedzīvotājiem būs iespējams braukt bez maksas. Pasažieriem savs e-talons vai koda biļete transportlīdzekļos nebūs jāreģistrē, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

"Zinību diena ir svētki gan Rīgā, gan visā valstī. Lai šajā dienā mazinātu sastrēgumus, mudinot Rīgas vecākus un pedagogus izvēlēties sabiedrisko transportu, Rīgas dome 1.septembrī noteikusi bezmaksas braukšanu," norādījis Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.

"Mācību gadu sākums ir ne tikai svētku diena, bet arī diena, kad pilsētā atgriežas intensīva satiksme un īpaši pirmajā skolas dienā veidojas lieli sastrēgumi. Pēc vasaras gan gājējiem, gan autovadītājiem samazinājusies modrība intensīvas satiksmes apstākļos, kas rada lielākus drošības riskus,” piebildis Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks satiksmes infrastruktūras un attīstības jautājumos Vilnis Ķirsis.

“Aicinām vecākus un visus rīdziniekus 1.septembrī izmantot bezmaksas sabiedrisko transportu, lai mazinātu sastrēgumus, uzlabotu drošību un ļautu vecākiem bez rūpēm pavadīt savus bērnus uz skolu un pēc tam doties arī atlikušo dienu izbaudīt kopā ģimenes lokā."

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.