Menu
 

Sestdien atklās Kauguru parku; saistībā ar pasākumu norisi Jūrmalā noteikti satiksmes ierobežojumi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Jūrmalas valstspilsētas administrācija Jūrmalas valstspilsētas administrācija

Sestdien plkst.12.00 Jūrmalā Kauguru svētku ietvaros atklās Kauguru parku – labiekārtotu atpūtas, sporta un pastaigu vietu 3,8 hektāru platībā. Arī parka teritorijā esošo ēku – Jauniešu mājas un sabiedrisko pakalpojumu ēkas – izbūve ir pabeigta. Lai nodrošinātu netraucētu nedēļas nogalē Jūrmalā paredzēto pasākumu norisi un atvieglotu transporta kustību, no 25. augusta līdz 28. augustam noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā.

Kā informēja Jūrmalas valstspilsētas administrācijā, Kauguru parka atklāšanā gaidāma Andžeja Grauda bungu parāde, skeitborda un “Greentrials” ekstrēmo velošovu paraugdemonstrējumi, spēlēs Jūrmalas DJ skola. No 12.30 līdz 17.00 darbosies arī Andžeja Grauda bungu skolas meistarklases. Dienas gaitā plkst.13.30, 14.30 un 15.30 parka teritorijā gaidāmi pusstundu gari cirka priekšnesumi.

Pašvaldībā atgādina, ka parkā ierīkotas sporta un aktīvās atpūtas zonas, āra trenažieru laukums 570 kvadrātmetru platībā, basketbola laukums un laukums slidotavai. Jauniešu sportiskajām aktivitātēm izbūvēts skeitparks 915 kvadrātmetru platībā ar 350 kvadrātmetru plašu nojumi. Mazākajiem parka apmeklētājiem pieejami rotaļu laukumi kopumā 1240 kvadrātmetru platībā. Zaļās zonas parkā veido 61% no kopējās parka teritorijas, ierīkots dekoratīvs rododendru dārzs ar dīķi, iekārtota arī pikniku zona.

Sestdien, 27.augustā, Jūrmalā notiks Kauguru svētki, dejotāju festivāls “Jūras bize”, kā arī vairākās vietās pilsētā piestās Seno spēkratu parāde. 26.augustā Mellužu estrādē notiks vasaras izskaņas pasākums. Jūrmalas valstspilsētas administrācija vērš uzmanību, ka šajā nedēļas nogalē pilsētā būs palēnināta satiksme un ierobežotas auto novietošanas iespējas.

Satiksmes organizācijas izmaiņas Kauguros – slēgta satiksme un aizliegta apstāšanās

Saistībā ar Kauguru svētku norisi noteikti satiksmes ierobežojumi no 25. līdz 28. augustam.

Slēgta satiksme:
- no 25. augusta plkst. 8.00 līdz 26. augusta plkst. 20.00 Tallinas ielā, posmā no Rūpniecības ielas līdz Kauņas ielai;
- no 26. augusta plkst. 20.00 līdz 28. augusta plkst. 10.00 Tallinas ielā, posmā no Mazās Nometņu ielas līdz Jurģu ielai, kā arī ierobežota transporta līdzekļu apstāšanās un stāvēšana Tallinas ielā no Jurģu ielas līdz Tirzas ielai;
- no 25. augusta plkst. 8.00 līdz 28. augusta plkst. 20.00 aizliegta iebraukšana Kauguru parka teritorijā Mazajā Nometņu ielā 1.

No 27. augusta plkst. 16.00 līdz 28. augusta plkst. 1.00 automašīnas stāvēšanai varēs novietot speciāli izveidotajā stāvvietā Jūrmalas Mežmalas vidusskolas sporta laukumā Rūpniecības ielā 13.

Aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās, stāvēšana Ķemeros, Dubultos un Majoros

Saistībā ar Seno spēkratu parādes un festivāla “Jūras bize” norisi, no 26. līdz 27. augustam aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās, stāvēšana, izņemot ar pasākuma organizatora izsniegtām atļaujām:
- no 26. augusta plkst. 18.00 līdz 27. augusta plkst. 14.00 Ķemeros, Tukuma ielā, posmā no Katedrāles ielas līdz Senatnes ielai;
- no 26. augusta plkst. 20.00 līdz 27. augusta plkst. 23.59 Poruka prospektā, posmā no Usmas ielas līdz Poruka prospekta galam;
- no 27. augusta plkst. 6.00 līdz 19.00 Majoru stāvlaukumā un Jomas ielā no Ātrās ielas līdz Omnibusa ielai.

Nepieciešamības gadījumā Jūrmalas pašvaldības policija pārvietos transportlīdzekļus no vietas, kur tie traucē pasākuma norisei, uz citu stāvēšanai atļautu vietu.

Mellužos – slēgta satiksme Mūzikas ielā

Saistībā ar pasākuma norisi Mellužu estrādē no 26. augusta plkst. 7.00 līdz 27. augusta plkst. 9.00 satiksmei slēgta Mūzikas iela.

27.augustā papildu sabiedriskais transports – vilciens un pilsētas autobusi

Nokļūšanai uz svētku norises vietu Kauguru apmeklētāji aicināti izmantot vilcienu. Rīgas virzienā 27. augusta vakarā, pēc svētkiem, ir norīkots papildu reiss: Sloka (plkst. 23.25) – Rīga (plkst. 0.14).

27.augustā norīkoti papildu Jūrmalas pilsētas autobusu reisi:
- maršrutā Nr.3 “Muižas iela – Lauku iela” ar atiešanas laiku plkst. 19.30 no pieturvietas “Muižas iela”;
- maršrutā Nr.4 “Slokas stacija – Bulduri” ar atiešanas laiku plkst. 23.10 un plkst. 23.20 no pieturvietas “Satiksmes iela”, reisu plkst. 23.20 pagarinot līdz Priedainei caur Buļļuciemu;
- maršrutā Nr.6 “Slokas stacija – Ķemeru stacija” ar atiešanas laiku plkst. 23.20 no pieturvietas “Slokas stacija”;
- maršrutā Nr.3 “Lauku iela – Muižas iela” ar atiešanas laiku plkst. 23.20 no pieturvietas “Ganību iela”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.