Menu
 

Nelietderīguma dēļ no 22.septembra tiek slēgts eksperimentālais autobusu maršruts Rīga–Mārupe

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Izvērtējot pasažieru plūsmu un pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem eksperimentālajā maršrutā Rīga (Riepnieku iela)–Mārupe (Malduguņu iela), Sabiedriskā transporta padomes septembra sēdē tika nolemts minēto maršrutu slēgt jau no 22.septembra tā nelietderīguma dēļ, kā arī lai atbrīvotu cilvēkresursus pārvadātājam citu maršrutu izpildei, vēsta Autotransporta direkcija.

Maršruts nr.5381 Rīga–Mārupe (Malduguņu iela) tika izveidots 2022.gada 1.jūlijā uz četru mēnešu eksperimenta periodu (līdz 2022.gada 31.oktobrim), ik darba dienu katrā virzienā nodrošinot septiņus reisus.

No 1.jūlija līdz 31.augustam tika kopumā izpildīti 575 reisi un kopējais pārvadāto pasažieru skaits bija 170 cilvēki. Attiecīgi statistiski vidējais pasažieru skaits reisā bija 0.3 cilvēki, minētajā periodā maksimālais pasažieru skaits vienā reisā bija 4, savukārt lielākajā daļā reisu netika pārvadāts neviens iedzīvotājs.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajā maršrutā nodrošināja AS “Nordeka”, izmaiņas ir saskaņotas ar Rīgas plānošanas reģionu, norāda ATD.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.