Menu
 

Paredzētas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā divos maršrutos Pierīgā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Paredzētas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā divos maršrutos Pierīgā Foto: pixabay.com

Ņemot vērā pasažieru ieteikumus, no 2018. gada 15. oktobra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 6842 Ādaži–Carnikava un Nr. 6826 Rīga–Garkalne–Vangaži.

Nodrošinot iespēju skolēniem pēc mācībām nokļūt no Ādažiem uz Carnikavu, maršrutā Nr. 6842 Ādaži–Carnikava tiek atklāts jauns reiss – autobuss no pieturvietas "Ādažu skola" izbrauks arī plkst. 15.08, informē valsts SIA "Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Lai iedzīvotāji, kuri strādā tirdzniecības vietās, paspētu uz pēdējo reisu, maršruta Nr. 6826 Rīga–Garkalne–Vangaži reiss turpmāk no pieturvietas "Rīga" (pie Rīgas Starptautiskās autoostas) tiks uzsākts plkst. 22.20 (līdz šim autobuss izbrauca plkst. 22.05).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621, vēsta L. Pelčere.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.