Menu
 

Otrdien Turaidā svinīgi atklās pārbūvēto ceļa posmu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

4.oktobrī Turaidā svinīgi atklās pārbūvēto ceļa posmu starp Turaidu un Siguldu uz reģionālā autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8). Darbus veica SIA “Binders” par līgumcenu četri miljoni eiro (ar PVN), pārbūves projekta autors ir SIA “Projekts 3”.

VSIA “Latvijas Valsts ceļi” informēa, ka remontdarbi autoceļa P8 posmā starp Turaidu un Siguldu sākās 2021. gada pavasarī, to laikā visā posmā ir veikta ceļa segas pilnā pārbūve, izņemot tiltu pār Gauju. Zem ceļa izbūvēta drenāžas un lietusūdeņu kanalizācijas sistēma, lai nodrošinātu kontrolētu lietus ūdeņu atvadi no ceļa un novērstu nogāžu eroziju.

Turaidas un Siguldas nogāzēs izbūvēta apgaismota ietve gājējiem un atjaunots gājēju tunelis pie Gūtmaņa alas. Sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Turaidas muzejrezervātu Turaidā pārbūvēta reģionālā autoceļa Ragana–Turaida (P7) pieslēguma zona autoceļam P8.

Pasākumā piedalīsies “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis, SIA “Binders” valdes priekšsēdētājs Aigars Sēja, SIA “Projekts 3” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Roops, a/s “Ceļuprojekts” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Liepiņš, Turaidas muzejrezervāta direktores pienākumu izpildītāja Vija Stikāne un Siguldas novada pašvaldības pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.