Menu
 

Īstenots pirmais Sabiedrības līdzdalības budžeta projekts Ropažu novadā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - ropazi.lv Foto - ropazi.lv

5.oktobrī Ropažu pagasta Kākciemā uzstādīti ar koka apdari apjozti pieci betona soli, galds un trīs atkritumu urnas, īstenojot projektu "Kākciema sabiedriskās ārtelpas sakārtošana", kura pieteikumu Sabiedrības līdzdalības budžeta projektu konkursā iesniedza Kākciema 25 iedzīvotāju grupa un Ropažu novada dome lēma par tā atbalstīšanu.

Novada pašvaldībā pavēstīja, ka projekta mērķis paredz labiekārtotas saieta vietas izveidošanu Kākciema centrā, daudzpusīgai darbībai svētku reizēs, kultūras, sporta aktivitātēm un atpūtai visu vecuma grupu iedzīvotājiem. Novietotie soli un galds parka zonā ir primāri nepieciešamākais sabiedrības ārtelpas sakārtošanai, ko iedzīvotāji plāno turpināt bērnu rotaļu laukuma un sporta aktivitāšu zonas izveidi tagadējā sporta laukuma teritorijā.

Projekts īstenots divu mēnešu laikā, visas konstrukcijas izgatavotas tepat Latvijā, Kandavā, SIA "RGR pluss". Projekta plānotais finansējums bija 6291 eiro. Iepirkuma procedūras rezultātā, rodoties sadārdzinājumam plānotajās transporta un uzstādīšanas izmaksu pozīcijās, projekta finansējums ir 7398,73 eiro.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.