Menu
 

Par Salaspils novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlē līdzšinējo mēra vietnieku Anspaku

  • Autors:  LETA
Foto - Liene Pētersone, salaspils.lv Foto - Liene Pētersone, salaspils.lv

Ceturtdien Salaspils novada domes ārkārtas sēdē par domes priekšsēdētāju ievēlēts "Jaunās vienotības" (JV) pārstāvis Raivis Anspaks.

Anspaks līdz šim bija Salaspils domes priekšsēdētāja vietnieks. Domes deputāti par Anspaku nobalsoja vienbalsīgi, nevienam neatturoties un nebalsojot "pret".

Jauns novada domes priekšsēdētājs pašvaldības deputātiem bija jāievēlē, jo līdzšinējais domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars (JV) tika ievēlēts 14.Saeimā.

Anspaka vietā par domes priekšsēdētāja vietnieku ekonomiskās un infrastruktūras attīstības jautājumos dome šodien ievēlēja Jāni Turlaju (JV).

Par Turlaja ievēlēšanu nobalsoja septiņi, bet atturējās četri domes deputāti.

Domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos un sporta jautājumos ir Malda Caune (JV).

Kā aģentūru LETA informēja Salaspils domē, jaunievēlētais novada domes priekšsēdētājs Anspaks ir Latvijas Universitātes Tiesību zinātņu maģistrs un Rīgas Stradiņa universitātes Tiesību zinātņu doktorants.

Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās JV deputāti ieguva astoņus no 15 deputātu mandātiem, Nacionālā apvienība startēja kopā ar Latvijas Reģionu apvienību un Latvijas Zemnieku savienību un ieguva trīs vietas. Tikpat mandāti ir arī Latvijas zaļās partijas deputātiem. Vēl viens deputāts ir ievēlēts no "Saskaņas" saraksta.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.