Menu
 

Uz Bauskas šosejas no Krustkalniem līdz Katlakalnam gaidāmas izmaiņas satiksmes organizācijā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Attēls - "Latvijas Valsts ceļi" Attēls - "Latvijas Valsts ceļi"

Ķekavas apvedceļa būvdarbu ietvaros sāks pārbūvēt Bauskas šosejas (A7) posmu no Krustkalniem līdz Katlakalnam, tāpēc 15.novembra vakarā plānots satiksmi šajā posmā pārslēgt uz jaunizbūvēto paralēlo ceļu Bauskas šosejas labajā pusē un tiks ieviestas vēl citas izmaiņas satiksmes organizācijā. Šāda satiksmes organizācija būs spēkā līdz 2023.gada augustam, informē VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļā.

Jauns paralēlais ceļš izbūvēts arī A7 kreisajā pusē pie Rāmavas, tas savieno Bauskas ielu (V1) un pievedceļu autoceļam Valdlauči–Rāmava (V2), kā arī jaunizbūvēto tuneli zem jaunizbūvētās Bauskas šosejas (Ķekavas apvedceļa). Valdlauču krustojums tiks slēgts, un turpmāk autotransports un gājēji varēs šķērsot Bauskas šoseju no Rāmavas uz Baložiem caur jauno tuneli. Arī līdzšinējais savienojums Tūjas iela / pievedceļš a/c Valdlauči–Rāmava (V2) pāri Bauskas šosejai būs slēgts.

Gājēju kustībai vairākās vietās pie jaunajiem ceļa posmiem ierīkoti celiņi, sešas gājēju pārejas satiksmes mezglos un divas ceļa šķērsošanas vietas pie autobusu pieturvietām. Autobusu pieturvietas ir pārceltas pie paralēlajiem ceļiem.

Maksimālā braukšanas ātruma ierobežojums posmā būs 50 km/h. “Latvijas Valsts ceļu” pārstāvji aicina autovadītājus pievērst uzmanību izmaiņām satiksmes organizācijā un braukt uzmanīgi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.