Menu
 

Rīgas galvenās Ziemassvētku egles šogad cirtīs Olaines apkārtnē

  • Autors:  LETA
Rīgas pilsētas priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (no labās) un bērnu vokālais ansamblis "Momo" piedalās pasākumā "Rīgas mežu" Tīreļu mežniecībā Olainē, kur izvēlās divas galvenās Rīgas Ziemassvētku egles, kas rotās Doma laukumu un Rātslaukumu. Foto - Paula Čurkste, LETA Rīgas pilsētas priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (no labās) un bērnu vokālais ansamblis "Momo" piedalās pasākumā "Rīgas mežu" Tīreļu mežniecībā Olainē, kur izvēlās divas galvenās Rīgas Ziemassvētku egles, kas rotās Doma laukumu un Rātslaukumu. Foto - Paula Čurkste, LETA

Rīgas galvenās Ziemassvētku egles šogad tiks cirstas Olaines apkārtnē, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Šodien Rīgas mērs Mārtiņš Staķis kopā ar "Rīgas mežu" un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Meža fakultātes (MF) vadību un speciālistiem izraudzīja divas galvenās Rīgas Ziemassvētku egles, kuras Adventes laikā un svētkos rotās Doma laukumu un Rātslaukumu.

"Ziemassvētku egles rotāšana Rātslaukumā ir Rīgas tradīcija ar gadsimtiem senu vēsturi. Šogad svētku egles rotās ne tikai pilsētas centru, bet arī galvaspilsētas apkaimes, ienesot Ziemassvētku sajūtu mūsu sirdīs. Esmu gandarīts, ka "Rīgas mežu" teritorijā aug tik daudz smuidru un kuplu egļu," atzina Staķis.

Abas egles ir no "Rīgas mežu" Tīreļu mežniecības. Tās ir aptuveni 15 metrus garas, un to vecums ir ap 30-40 gadiem. 

Kopumā šogad galvaspilsētu rotās vairāk nekā 40 Ziemassvētku egles. Puse no tām atradīsies pilsētas centrā, galvenajos laukumos, pie kultūras un izglītības iestādēm, arī bērnu veselības aprūpes iestādēs. 

Otra puse svētku koku, līdzīgi kā pērn, rotās pilsētas apkaimju nozīmīgākās vietas.

Foto - SIA “Rīgas Meži”

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.