Menu
 

Anspoks gatavs kļūt par Jūrmalas domes deputātu Trukšņa vietā

  • Autors:  LETA
Foto - www.jurmala.lv Foto - www.jurmala.lv

Guntars Anspoks (ZZS/LZP) ir gatavs kļūt par Jūrmalas domes deputātu Gata Trukšņa (ZZS/LZP) vietā.

Par to, ka viņam būs jākļūst par domes deputātu, esot bijusi īsa informācijas apmaiņa ar partijas biedriem. Sīkāk savu potenciālo darbu domē Anspoks pagaidām nekomentēja. "Pagaidīsim, kamēr lietas sāks iet savu oficiālo gaitu," aģentūrai LETA pauda topošais deputāts.

Arī par sevi Anspoks nevēlējās neko stāstīt, norādot, ka šobrīd tas esot pāragri. Kā izriet Anspoka pērn Centrālajai vēlēšanu komisijai sniegtās informācijas, viņš ir pašnodarbinātais, beidzis Latvijas Universitāti 2006.gadā specialitātē "Vadības zinības".

Kā ziņots, Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments piektdien atstāja negrozītu Rīgas apgabaltiesas pērnā gada 29.novembra spriedumu, ar kuru Jūrmalas mērs Truksnis atzīts par vainīgu apsūdzībā par dienesta viltojumu saistībā ar komandējumu un sodīts ar naudas sodu 5000 eiro apmērā.

Līdz ar šī sprieduma stāšanos spēkā Truksnis zaudēja deputāta mandātu, pamatojoties uz Pašvaldības domes deputāta statusa likumu, kura 3.pantā paredzēta deputāta pilnvaru izbeigšanās pirms termiņa. Likumā teikts, ka deputāta pilnvaras izbeidzas pirms termiņa ar dienu, kad likumīgā spēkā ir stājies deputātu notiesājošs tiesas spriedums.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.