Menu
 

Ādažos līdz gada beigām notiks četras sveču darbnīcas Ukrainas atbalstam

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - adazi.lv Ilustrācija - adazi.lv

Ādažu novada pašvaldība aicina atbalstīt Ukrainas aizstāvjus un piedalīties sveču darbnīcās Ādažu Sporta centrā. Līdz gada beigām sveču darbnīcas norisināsies katru trešdienu (14., 21. un 28.decembrī), kā arī šo sestdien (17.decembrī).

Ierakumu sveču darbnīcas tiek organizētas sadarbībā ar biedrību "Tavi draugi", kas regulāri uz Ukrainu nogādā humānās palīdzības sūtījumus. Iedzīvotāji aicināti uz darbnīcu nest tīras, tukšas skārda bundžas, parafīna sveces un gofrēto kartonu, kas pārtaps par ierakumu svecēm Ukrainas aizstāvjiem. Šādas sveces deg vairākas stundas un aukstajos ziemas mēnešos būs nozīmīgs siltuma avots ukraiņu karavīriem, norāda pašvaldībā.

Trešdienās sveču darbnīcas Ādažu Sporta centrā, Gaujas ielā 30, būs atvērtas no plkst.16.30 līdz 19.00, savukārt šo sestdien no plkst.10.30 līdz 15.00.

Nākamā gada sākumā sveču darbnīcas ieplānotas arī citviet novadā, piemēram, pašvaldības izglītības iestādēs.

Ādažu novada pašvaldība aicina arī turpmāk nogādāt tīras skārda bundžas uz Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem Ādažos, Gaujas ielā 33A un Carnikavā, Stacijas ielā 5, lai pēc tam izgatavotu ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.