Menu
 

Vidzemes šosejas būvdarbu posmā no Sēnītes līdz Siguldai līdz 50 km/h samazināts atļautais braukšanas ātrums

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

Mainīgo laika apstākļu un intensīvās satiksmes dēļ Vidzemes šosejas (A2) būvdarbu posmā no Sēnītes līdz Siguldai novecojušajā asfaltbetona segumā pastiprināti veidojas bedres. Tāpēc tur ir samazināts atļautais braukšanas ātrums līdz 50 km/h. VSIA “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) aicina autovadītājus ievērot šo ierobežojumu.

Ja nākamnedēļ atsāksies apstākļi, kādos pastiprināti veidojas avārijas bedres – atkusnis un intensīvi nokrišņi, aptuveni kilometru garā  posmā no Siguldas puses līdz Egļupei satiksmi Rīgas virzienā pārvirzīs uz apstāšanās paplašinājumu pa labi no esošās joslas, kur asfaltbetona segums ir labākā tehniskā stāvokli, norāda LVC, atvainojoties autobraucējiem par sagādātajām neērtībām.

Kopš būvdarbu sākuma pērn augustā satiksme autoceļa A2 posmā no Sēnītes līdz Siguldai organizēta pa kreisās puses brauktuvi virzienā uz Rīgu, un segumam jāiztur divreiz lielāka slodze. Būvnieki katru dienu apseko posmu un veic avārijas bedru remontu. Būvdarbi posmā turpināsies pavasarī, tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi.

Vidzemes šosejas posmā no Sēnītes līdz Siguldai vecais ceļa segums ir stipri nolietojies, lielākajā daļā posma nekādi atjaunošanas darbi nav veikti kopš ceļa uzbūvēšanas 20.gadsimta 80.gados.

Būvdarbus veic SIA “Binders” par līgumcenu 12 360 587 eiro (ar PVN), no tiem 10 506 498,95 eiro ir ES Kohēzijas fonda finansējums. Darbus plānots pabeigt 2023. gada rudenī.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.